مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

روغن شحم گاو قم | فروش عمده روغن شحم گاو طب اسلامی | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

شحم قلوه گاه گاو چیست ؟لیست قیمت روغن شحم گاو قمفروش عمده روغن شحم گاو طب اسلامی در تهران
روغن شحم گاو قم

فروش عمده روغن شحم گاو طب اسلامی چندین سال است که در شهر قم صورت می گیرد و مشتریان دائمی می دانند که این شهر معدن محصولات ارگانیک طب اسلامی در کل کشور می باشد.

شحم قلوه گاه گاو چیست ؟

شحم قلوه گاه گاو همان چربی دور کلیه هست که روغن حاصله از آن را می توانید برای هر کاربرد و مصرفی اعم  از سرخ کردنی و پخت و پز به کار ببرید و هیچ محدودیتی برای آن نیست.
حتی افراد بالای پنجاه سال نیز آن را مصرف کرده اند و هیچ خطری تهدیدشان نکرده است.
چربی شحم جایگزین بسیار مناسبی برای انواع روغن های پالم دار صنعتی می باشد. خانم های خانه دار می توانند دو روغن شحم گاو و ارده کنجد را تهیه کنند و هر دفعه وقتی قوطی یکی تمام شد، دیگری را استفاده نمایند.
فقط باید به هنگام مصرف غذا داغ باشد تا روغن حالت مایع داشته باشد وگرنه وقتی سرد شد، حالت جامد به خود گرفته و در دهان می ماسد که زیاد خوشایند نیست.

شحم قلوه گاه گاو

لیست قیمت روغن شحم گاو قم

برای اطلاع از لیست قیمتهای روغن شحم گاو تولید شده در قم با بسته بندی های مختلف باید حتما در اینترنت سرچ کرده و با تولید کنندگان آن ارتباط بگیرید.
کاردیگری که می توانید بکنید این است که با شماره های قرارداده شده در سایت محصولات ارگانیک رها تماس بگیرید و قیمت را به صورت لحظه ای و آنلاین از مشاورین فروش دریافت کنید.
شحم گاو محصولی است که به صورت روزانه تولید شده  و به فروش می رسد. لذا هر روز با تغییرات قیمت پت، دستمزد روزانه کارگر و قیمت چربی دور کلیه گاو، قیمت روغن شحم گاو نیز ممکن است تغییر کند. پس نرخ اعلام شده امروز با فردا در صورت تغییرات بالا عوض خواهد شد

لیست قیمت روغن شحم گاو قم

فروش عمده روغن شحم گاو طب اسلامی در تهران

مجموعه محصولات ارگانیک رها فروش عمده روغن شحم گاو طب اسلامی در تهران را چندین سال است که انجام می دهد زیرا مشتریان بسیاری از این طریق خواهان خرید به شکل فله و بیست کیلویی هستند تا بتوانند در عطاری ها و سلامتکده ها به فروش برسانند.

این روغن سالم و پر انرژی در بین مردم در سال های اخیری جا افتاده  ومردم آن را جایگزین مناسبی برای روغن های صنعتی و ارزان می دانند و حاضرند هزینه های زیادی برای آن بکنند اما سلامتی خود را از دست ندهند.
فروش عمده برای کسانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند مناسب است، بخصوص که قیمت خرید روغن شحم گاو نیز برایشان کم می افتدو با سود خوبی می توانند آن را به دست مصرف کننده برسانند.

فروش عمده روغن شحم گاو طب اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید