مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی روغن شحم گاو در شیراز – شحم گاو معطر طرز تهیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه روغن شحم گاو در طب سنتیقیمت عمده فروشی شحم گاو در شیراز
عمده فروشی روغن شحم گاو در شیراز

عمده فروشی روغن شحم گاو در شیراز علاوه برتولیدات با کیفیت خود به شکل روزانه، طرز تهیه شحم گاو معطر را نیز به مشتریان آموزش می دهد تا کسانی که می خواهند خود به صورت مستقیم برای مصرف خانواده تهیه کنند، بتوانند این کار را انجام دهند.

طرز تهیه روغن شحم گاو در طب سنتی

طرز تهیه  شحم گاو در ظاهر آسان به نظر می آید چراکه دستورالعمل سختی ندارد، چند عمل روتین است که باید به صورت مداوم در هردفعه تولید انجام گیرد تا روغن گیری به شکل کامل انجام شود.
اما چرا مردم این روغن گیری شحم گاو را خود انجام نمی دهند و حاضرند که هزینه کنند اما خود به این کار اقدام ننمایند؟
علت سختی تولید است چراکه اگر شحم گاو خالص و با کیفیت می خواهند،باید یک شبانه روز وقت بگذارند تا کیفیت مورد نظر برایشان حاصل شود.
علت امر بالا چیست؟
ببینید دوستان، کسی که شحم بدون بو، معطر و تازه می خواهد، باید با حوصله فراوان چربی را که از کشتارگاه به شکل تازه تهیه کرده، چند ساعت فقط در آب نمک غرقه کند و اجازه خروج تمام خون آبه ها را بدهد.
سپس چربی را تمیزشسته وغده گیری می کند که خود این عمل اگر مقدار چربی قلوه گاه زیاد باشد نیز طول می کشد و فرد خسته خواهدشد.
سپس نیاز به چرخ کردن دارد تا روغن خود  را بهتر پس دهد، میشود چربی را به قطعهای نه چندان کوچک خرد کرد و در دیگ انداخت اما وقتی کاملا چرخ شده باشد روغنی که پس می دهد بسیار لطیف و خوشمزه خواهد بود و این عمل نیز به نوبه خود وقت گیر و طاقت فرساست.
بعد از آن نوبت به انتقال چربی ها به دیگ می شود و در این مورد هم باید زیر شعله بسیار کم باشد تا نسوزد و بوی سوختگی ندهد و با سرعتی کم آب شود.
پس ببینید کسی که می خواهد خود برای خانواده اش روغن شحم را تولید کند، خسته خواهد شد از این روترجیح می دهد آن را از مراکز پخش با قیمتی بالاتر تهیه کند.

طرز تهیه روغن شحم گاو در طب سنتی

قیمت عمده فروشی شحم گاو در شیراز

قیمت عمده فروشی  شحم گاو در شیراز نسبت به سایر نقاط ایران مناسب تر است چراکه کشتارگاه های زیادی در این شهر وجود دارد و هزینه های حمل و نقل حذف می گردد  لذا نرخ فروش روغن شحم گاو بسیار مناسب اعلام می گردد.
برای اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و سوالات خود را در این زمینه بیان کرده پاسخش را دریافت کنید.

قیمت عمده فروشی شحم گاو در شیراز 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید