مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید نوره سنتی تبریزیان – قیمت خرید نوره یک به شش | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش نوره سنتی تبریزیانکارگاه تولید عمده نوره یک به ششبسته بندی نوره در وزن های 70 گرم و 700 گرمی
تولید نوره سنتی
تولید عمده نوره سنتی تبریزیان با نسبت یک به شش در مراکز معتبر و کارگاه های تولیدی در حال انجام است. شما با جستجو در اینترنت می توانید این مراکز را بیابید و وبرای خرید به آن ها سر بزنید.

قیمت فروش نوره سنتی تبریزیان

قیمت فروش نوره سنتی تبریزیان بسته به کیفیت تولید بسیار تفاوت می کند. پودر موبری هست که قیمت تمام شده اش تنها کیلویی 6 هزار است اما اگر آن را مشتری ببرد، کاملا با نارضایتی پس می آورد چرا که نه خاصیت موبری خوبی دارد و نه درمانی.
همچنین بهترین مارک نوره را اگر بخواهید تهیه کنید، نرخ خریدش 35 هزار حداقل خواهد بود و کسی که بخواهد هم از نظر موبری هم درمان محصول خوبی تهیه کند، باید برای آن هزینه نماید.
اگر می خواهید از قیمت ها مطلع شوید، با کارشناسان فروش نوره سنتی در اینترنت ارتباط بگیرید. آن ها با سعه صدر و دلسوزی فراوان پاسخ شما را خواهند داد.

قیمت فروش نوره سنتی تبریزیان 

کارگاه تولید عمده نوره یک به شش

کارگاه تولید عمده نوره با نسبت یک به شش راه اندازی شد. این مکان به علت افزایش تقاضای مشتریان در خرید نوره طبیعی به مقدار تناژ احداث شد تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای مشتری را برطرف کند.
این را بدانید که بهترین مارک نوره را از این کارگاه  دریافت خواهید کرد. پس با خیال راحت آن را بین عطاری ها و سلامتکده ها پخش کنید و یا خودتان مصرف نمایید.
زیرا مواد اولیه ای که برای تولید آن به کار می رود، کاملا مرغوب و درجه یک است و هیچ ناخالصی به آن راه ندارد.
با خرید نوره زرنیخ دار به صورت عمده، یقینا خواهید دید که مشتریان رضایت کامل و 100 درصد خود را از آن ابراز خواهند کرد و شاهد رونق کسب و کار خودشان و شما خواهند بود.

کارگاه تولید نوره

بسته بندی نوره در وزن های 70 گرم و 700 گرمی

بسته بندی نوره در وزن های متفاوتی می تواند انجام بگیرد از جمله :

  • 50 گرم و 70 گرم
  • 250 گرمی
  • نیم کیلویی
  • 700 گرمی
  • یک کیلویی
  • پنج و ده کیلویی
  • گونی بیست کیلویی

در کارگاه تولید نوره، بیشتر شاهد بسته بندی با سایز 70 گرم و 700 گرم هستیم چراکه مشتری ها بیشتر به دنبال این وزن ها می گردند چون هم از نظر حمل و نقل راحت هستند وهم از نظر جاگیر بودن، فضای کمتری را در خانه اشغال می کنند.
البته باید توجه داشته باشید که کارگاهی که این بسته بندی ها را به متنوع ترین شکل ارائه می کند باید دستگاه بسیار پر قدرتی داشته باشد چراکه کمتر دستگاهی هست که بتواند تمام این مدل بسته بندی ها را بزند.

بسته بندی نوره

 

 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید