مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت واجبی اسلامی تبریزیان | محل فروش نوره زرنیخ دار طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

موبر نوره زرنیخ دار چیست؟آیا واجبی برای صورت ضرر دارد؟فروش نوره زرنیخ دار فله و بسته بندینوره برای صورت روازادهقیمت نوره برای صورت تبریزیانترکیب نوره و حنا تبریزیان چه کاربردی دارد؟خرید نوره زرنیخ دار تبریزیانتفاوت نوره تبریزیان با پودر موبرهای بازاری
قیمت روز واجبی نوره از عمده فروشی

قیمت واجبی اسلامی تبریزیان بر اساس نوسانات بازار ممکن است با تغییر رو به رو شود و علاوه بر آن از کیفیت و قیمت ترکیبات اولیه خود هم تاثیر می پذیرد. محل فروش نوره زرنیخ دار طبیعی این محصول را هر روز بر اساس سفارش مشتریان از درب کارگاه ارسال می کند.

موبر نوره زرنیخ دار چیست؟

موبر زرنیخ دار همان نوره است که از ترکیب آهک و زرنیخ حاصل می گردد. نوره سنتی و اصل بدون مواد افزودنی و شیمیایی یک محصول کاملا طبیعی است و به همین دلیل با بدن سازگاری بالایی دارد.

موبر زرنیخ دار همان گونه که از نام آن هم پیداست.
برای زدودن موهای زائد به کار می رود.
ولی فلسفه اصلی مصرف آن و محبوبیت نوره این مسئله نیست بلکه خواص درمانی آن می باشد.
بانوانی که برای زدودن موهای زائد زیر بغل خود از این محصول طبیعی استفاده می کنند.
سلامت خویش را تضمین کرده و به خوبی از بروز سرطان سینه جلوگیری می کنند.
چون نوره به طور طبیعی بدن را شیمی درمانی کرده.
و کیست ها و تومور ها را نابود می کند.
پودر موبر زرنیخ دار هیچ گونه عوارضی را در پی ندارد.

تنها اگر پوست حساسی دارید می توانید از ترکیب نوره و حنا استفاده کنید و یا پس از استفاده از نوره و استحمام، از روغن بنفشه استفاده کنید.

قیمت خرید نوره طلایی از تولید کننده

آیا واجبی برای صورت ضرر دارد؟

 • واجبی برای صورت ضرر ندارد به شرط آن که به درستی مورد استفاده قرار گیرد.
 • یعنی به دلیل آن که نوره یک ماده طبیعی و قوی است، توصیه می گردد.
 • به مقدار کمتری روی پوست صورت قرار گیرد.
 • و علاوه بر ان مدت زمان کمتری رو پوست باقی بماند.
 • اگر پوست حساسی دارید بهتر است.
 • که ابتدا پوست صورت خود را با آب سرد بشویید.
 • تا حالت منقبض به خود بگیرد چون نوره طبع گرم و خشک دارد.
 • و برای پوست هایی که خودشان به صورت طبیعی خشک می باشند.
 • می تواند حساسیت به وجود آورد، چون وظیفه نوره باز کردن منافذ پوست است.
 • تا اصطلاحا اعضای بدن نفس بکشند.
 • و از این طریق مواد چربی و زاید جمع شده در زیر پوست خارج شود.
 • شما می توانید جانب احتیاط را رعایت نمایید.
 • و پیش از مصرف نوره برای صورت ابتدا آن را بر قسمت کوچکی از پوست خود امتحان کنید.
 • و اگر مشکلی پیش نیامد، بر روی پوست خود نوره مالی انجام دهید.
 • روغن بنفشه کاربرد های زیادی دارد و به عنوان یک داروی گیاهی شناخته می شود.
 • بنابراین می توانید پس از مصرف نوره برای جلوگیری از حساسیت و همچنین نرمی و لطافت بیشتر پوست از روغن بنفشه استفاده کنید.

قیمت عرضه واجبی در بازار ارزان تر است یا نوره ؟

فروش نوره زرنیخ دار فله و بسته بندی

فروش عمده نوره زرنیخ دار فله و بسته بندی به دلیل آگاهی پیدا کردن مردم به اینکه این به ظاهر پودر موبر نوره خواص بسیار عجیبی در پیشگیری از ابتلا به سرطان دارد، افزایش بسیار زیادی داشته است.
به طوریکه کشورهای آسیای شرقی نیز زمزمه های آن را از مهاجران ایرانی شنیده و سعی در خرید و توزیع این نوره طلایی در کشورهای خود دارند.

اصلی‌ترین عامل پیشگیری از سرطان استفاده نوره و جذب آرسنیک به وسیله پوست است نه وارد کردن مستقیم آن در خون ریزش مو ناشی از شیمی درمانی که به دلیل استفاده از داروی آرسنیک تری اکساید است.

از آنجا که بسیاری از داروهای شیمی درمانی به طور موثر برای از بین بردن تمام سلول‌های سریع  التکثیر طراحی شده متاسفانه سلول‌های فولیکول‌های مو همراه با سلول‌های سرطانی سقوط می‌کند.

همچنین نوره زرد باید از طریق پوست و جریان هوا وارد بدن شود تا اثر درمانی داشته باشد و عوارض نداشته باشد وقتی مستقیما وارد خون بشه عوارض زیادی از جمله ریزش مو را در پی دارد

 1.  نوره زرنیخ دار راس ۵ دقیقه عمل می نماید
 2. سیار کم بو می باشد و این بو فقط در زمان خمیر کردن است و پس از آن بوی ندارد
 3. مقدار کم بوی آن ملایم می باشد و بوی زننده ندارد
 4. هیچگونه اسانس و مواد شیمیایی ندارد
 5. مواد آن ۱۰۰% طبیعی می باشد و هیچ گونه عارضه پوستی ندارد و بی ضرر است
 6. کلیه قارچهای پوستی در نقاط مربوط به بدن رشد میکند را از بین می‌برد و این قارچهای ذره بینی  را با نوره طبیعی می توان از بین برد
 7. پوست بدن را بسیار لطیف و خوش آیند می سازد
 8. رنگ پوست را شاداب و با طراوت می کند و  تیرگی پوست را از پس از مصرف ندارد
 9. در زمان مصرف خشک یا تر بودن بدن فرقی ندارد و توصیه می‌شود در هنگامی که بدن عرق دارد ابتدا دوش بگیرید تا عرق بدن پاک شود و سپس از نوره استفاده کنید  تا اسید عرق باعث سوزش پوست نشود که در این صورت با توجه به خیس بودن بدن باید خمیر را مقداری  سفت تر  درست کنید تا روی پوست بماند و نلغزد
 10. چنانچه قبل از عمل کردن کامل نوره را بشویید و قسمتی از موها به بدن بماند نیاز به زائل کردن مجدد موها نمی باشد و پس از خشک شدن بدن در کمتر از ۲۴ ساعت موهای خود به خود زایل می شود و می ریزد

نوره برای صورت روازاده

نوره استاد روازاده برای موبری صورت خانم ها و آقایان می تواند مورد استفاده قرار گیرد و خانم ها به جای اصلاح صورت با نخ که پوست را نازک می کند، تنها با گذاشتن یک دقیقه نوره زرنیخ بر روی پوست صورت، می توانند از شر موهای زائد خلاص شوند.

جوش زدن پوست در اکثر موارد بعد از نوره مالی نشانه دفع سموم بدن هست و استفاده نوره به صورت منظم می‌تواند سموم بدن را دفع باعث کم شدن و حذف جوش های بدن شود.

حنا هم در تقویت پوست و رفع حساسیت های پوستی بسیار توصیه می شود

راه حل رفع حساسیت پوستی و لطافت پوست میتوانید از سدر + مورد + حنا به نسبت مساوی را آماده کرده و بعد از استفاده از نوره به مدت ده دقیقه روی بدن ماساژ دهید در رفع حساسیت و لطافت پوست بسیار مفید است

در ادامه به پاسخ این سوال می پردازیم که چه نوره ای پوست را زخم می‌کند؟

نوره ای  که با درصد زرنیخ پایین تهیه می‌شوند و نوره ای که زرنیخ بی کیفیت دارند.

نوره بی‌کیفیت: معمولا گوگرد مخلوط دارند که باعث پوست می‌شود این نوره ها به دلیل نامرغوب بودن باعث طولانی شدن هوا ابری شده و به پوست آسیب می زنند استاندارد جهانی برزیل ۵ دقیقه است

قیمت نوره برای صورت تبریزیان

قیمت نوره برای صورت تبریزیان با توجه موارد زیر تعیین می گردد.

 • نوع زرنیخ
 • نسبت ترکیب شدن آهک و زرنیخ

از خواص دیگر نوره می توان به موارد دیگر که در زیر آمده اشاره کرد:

 1. کلیه قارچ های پوستی را که در نقاط مرطوب در رشد می‌کنند و از بین می‌برد و این قارچهای ذره بینی را با نوره طبیعی می توان از بین برد.
 2. پوست بدن را بسیار لطیف و خوش آیند می سازد رنگ پوست را شاداب و با طراوت می کند و تیرگی پوست را پس از مصرف ندارد
 3. در زمان مصرف خشک و یا تر بودن بدن فرقی ندارد و حتی توصیه می شود در هنگامی که بدن عرق دارد ابتدا دوش بگیرید تا در عرق بدن پاک شود و سپس از نوره استفاده کنید تا اسید عرق باعث سوزش  پوست بدن نشود که در این صورت با توجه به خیس بودن بدن باید خمیر را مقدار سفت درست کنیم تا روی پوست بماند و در نلغزد
 4. چنانچه قبل از عمل کردن کامل نوره، بدن  را بشویید و قسمتی از موها به بدن بمانند، نیاز به زایل  کردن مجدد موها نمی باشد و پس از خشک شدن بدن در کمتر از ۲۴ ساعت و خودبه‌خود زایل می شود و می ریزد
 5. پس از  استفاده از بعضی و سائل موبری مانند تیغ سر موها با نگاه میکروسکوپی به حالت دو شاخه و موخوره  می شود و در زمان رشد مو باعث گیر کردن مو در زیر پوست و در نتیجه به وجود آمدن دانه و جوش می شود که استفاده از پودر موبر طبیعی موها را نرم و یک شاخه می کند
 6. و در زمان رشد هیچگونه  مشکل  دانه زدن و جوش در زیر پوست را نخواهد داشت چنانچه لطافت بیشتری برای پوست خود خواهان هستید، می توانید پس از مصرف دارو بدن خود را حنا بمالید.

نوره طب اسلامی

ترکیب نوره و حنا تبریزیان چه کاربردی دارد؟

ترکیب نوره و حنا تبریزیان برای از بین بردن لکه های پوستی ضرورت دارد. همچنین از بین رفتن بیماری های پوستی، مانند اگزما، پسوریازیس که منشا این بیماری های گرمای بیش از حد کبد است.
اما سوال مهمی که مردم عزیز می پرسند این است که زرنیخی که باید در ترکیب اصلی نوره باشد چیست و چه کاربردی دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

زرنیخ چیست؟

زرنیخ نوعی سنگ  اصلی نوره می باشد. زرنیخ یا آورپیمان  با فرمول شیمیایی as2sa با ساختار بلوری تک شیب این کانی در ۳۰۰ تا ۳۲۵ درجه سانتیگراد ذوب می شود.

این کانی جزوه کانی های سمی طبقه‌بندی می‌شود با آب و هیدرو کلریک اسید تمیز می شود و در هوا اکسیده می گردد خوردن این سنگ مضر  است اما جذب آن به اندازه مشخص از طریق پوست خواص اعجاب انگیز دارد.
اما پودر موبر نوره یک غذای جذبی است که یکی از کارهایش، زدایش مو است.

اما نوره با گرمایی که تزریق می‌کند لایه بلغمی و سودایی زیر پوست را پاک میکند درد های عمقی تن را می‌برد و این کار نوره اهمیتش از زدایش مو بیشتر است.

نوره فقط اثر موبری ندارد بلکه خواص درمانی بسیار زیادی از جمله شیمی درمانی طبیعی بدن را داراست.
از این جهت توصیه میشود که حتما حداقل هفته ای یک بار به مدت ۵ دقیقه استفاده بشود و با این کار هم سلامتی ما تضمین میشود و  هم همیشه بدنمان تمیز است.

یک سوال همیشه در ذهن ما پیش می آید که در زمان گذشته زمانی که این همه وسایل مدرن و مجهز و روش‌های جدیدی مثل اپلاسیون و اپیلیدی که تا بحال ابداع نشده نبود برای کوتاه کردن موهای زائد بدن چه کار می کردند؟

جواب سوال نوره هست. نوره همون موبر یا واجبی خودمان هست.نوره را حداقل به اسناد موجود تا زمان حضرت سلیمان نبی ثابت کردند از آن به قبل احتمال زیاد وجود داشته است.
یک محصول در دسترس با خواص درمانی بسیار زیادی بوده و هست که با سنگ آهک و سنگ زرنیخ تهیه می‌شود و کمتر از ۵ دقیقه کل مو های بدن را از بین میبرد.

خرید نوره زرنیخ دار تبریزیان

بانوان ایرانی به خرید نوره زرنیخ دار تبریزیان گرایش بسیاری پیدا کرده اند.
یکی از مهمترین علل این گرایش، پایین بودن میل جنسی در بانوان است که به دلیل تزریق آمپول بی حسی در کمر، مزاج آن ها از گرمی به سردی و بلغم تبدیل شده و میل به رابطه با همسرشان در ایشان به شدت کاهش پیدا کرده است.

نوره باعث افزایش میل جنسی در زنان است.

امام رضا علیه السلام در حدیث یکی از فواید استعمال نوره را افزایش شدید محبت بین زن و مرد بیان می نماید این نوع افزایش میل جنسی تاثیر بسیار خوبی بر روابط زناشویی بین زن و شوهر دارد

یکی از بیماری ها و مشکلات زنان امروزی بیماری سرطان سینه می باشد نوره طبیعی تاثیر مثبتی در جلوگیری از سرطان سینه در زنان دارد.
کشیدن نوره به زیر بغل برای رفع موهای زائد ناحیه زیر بغل باعث جلوگیری از سرطان سینه در زنان می شود باز هم تاکید می شود که نوره طبیعی که دارای آرسنیک می باشد دارای چنین خاصیتی است.

توجه به این نکته خیلی مهم است که نوره یا واجبی میل جنسی طبیعی را در مردان تقویت می کند نه اینکه یک احساس کاذب به تحریک میل جنسی در مرد ایجاد کند

ممکن است بعضی از آقایان برای افزایش میل جنسی خود به اشتباه سراغ مسائل تحریک کننده میل جنسی بروند که یک عمل ناصحیح می باشد و بهترین کار افزایش میل جنسی به صورت طبیعی آن است و یکی از عوامل این افزایش استفاده از نوره یا واجبی است البته در مورد واجبی  لازم است به نکات توجه داشته باشید.
اولاً سعی شود از نوره های طبیعی استفاده شود نوره های طبیعی علاوه بر خاصیت موبری خواص دیگری از جمله جلوگیری از برخی سرطان‌ها دارند که می‌توان آنها را از عطاری های معتبر تهیه نمود.
ثانیا در روز چهارشنبه از نوره استفاده نشود، در روز جمعه هم بهتر استفاده نشود زیرا اقوال متناقضی در این زمینه وجود دارد.
ثالثا سعی شود بین استفاده از نوره و عمل آمیزش حداقل ۱۲ ساعت فاصله باشد و رابعا  قبل از استعمال نوره  سعی شود محل مورد نظر به وسیله آب سرد شسته شود آب سرد باعث بسته شدن منافذ پوست می شود تا باعث زدن جوش بر بدن نشود.

تفاوت نوره تبریزیان با پودر موبرهای بازاری

تفاوت نوره تبریزیان با پودر های موبر بازاری بعلت مانع شدن از ابتلا به سرطان و افسردگی های شایع در کشور است.

چرا زرنیخ ضد سرطان هست؟

زرنیخ به خاطر آرسنیک موجود اثر ضد سرطانی داشته و در اکثر موارد به صورت خام  به فروش رفته و سپس بعد از فرآوری در کشورهای دیگر به داروی شیمی درمانی تبدیل شده و با چند صد برابر قیمت به خودمان می فروشند.

به تجویز بزرگان طب استفاده از نوره فقط در هفته هر دو هفته یکبار باعث انجام شیمی درمانی طبیعی بدن می شود و انسان را از سرطان دور نگه می دارد

چرا با وجود نبود امکانات بهداشتی درگذشته مادر و مادربزرگان ما درگیر پزشک زنان نبودند.
دلیل فقط استفاده از محصولی بود که قارچ و عفونت های زنان را کلا از بین می‌برد و تمام  سموم  بدن را بیرون می کشید و استفاده منظم از این محصول که تأکید مستقیم معصومین ما بوده و مشکلات عفونی و مرتبط را در خانم ها و آقایان ریشه کن می کرد و دشمن در راستای تغییر سبک زندگی و غذا و داروی مسلمانان به مرور با تبلیغات منفی دوای ارزان و در دسترس را از چرخه بهداشت فردی ما حذف کرد  و این محصول چیزی نیست جز همین نوره یا واجبی که الان در دسترس همه نیست و ما تصمیم به ترویج مجدد این محصول گرفته‌ایم.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید