مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نوره اصل زرد | بزرگترین مرکز پخش نوره | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره گذاشتن چیست؟بزرگترین مرکز پخش نوره بی بوخرید نوره طبیعی با زرنیخ زرد
نوره اصل زرد

بزرگترین مرکز پخش نوره اصل زرد با برند محصولات ارگانیک رها توانسته با سال ها فعالیت در این زمینه، نیازهای مشتریان خود را در هر حجمی از سفارش و کیفیت بالا تامین کند و پودر موبر اسلامی با کیفیت را در بازار ایران و جهان وارد کند.

نوره گذاشتن چیست؟

از قدیم الایام تاکنون روش های متفاوتی برای از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار گرفته است که یکی از آن ها نوره گذاشتن است.

نوره گذاشتن به بدن یا همان استفاده از واجبی یکی از اعمالی است که علاوه بر خاصیت موبری، خاصیت درمانی فراوانی دارد و در زمان حال حاضر نوره درمانی به روش استاد تبریزیان یکی از پرسرچ ترین موارد گوگل شده است.
در یک مدت زمان 20 ساله این سنت به فراموشی سپرده شد و پودر موبرهای جدیدی که در داروخانه و عطاری ها هست، جای آن را گرفته اند.

نوره گذاشتن چیست

بزرگترین مرکز پخش نوره بی بو

برای خرید نوره طبیعی این نکته را باید مد نظر داشته باشید که اگر پودر موبری تهیه کردید که بی بو یا حتی معطر بود، این ماده شیمیایی و حاوی مواد افزودنی است تا بوی خوبی بدهد.
این را بدانید که اگر نوره را برای خواص درمانی اش استفاده می کنید، باید حتما بوی آن را استشمام کنید تا از طریق بینی وارد جریان خون شده، از سرطان خون جلوگیری کند.
پس اگر در عطاری یا داروخانه با پودر موبر معطر روبروشدید مطمئن باشید که نوره نیست و تنها از آهک و مواد معطرتشکیل شده است.

مرکز پخش نوره بی بو

خرید نوره طبیعی با زرنیخ زرد

علت بی کیفیتی نوره های به اصطلاح زرنیخ دار در عطاری ها و مراکز طبی این است که نوره سازها به دلیل ارزان بودن از زرنیخ سبز ( درجه 4) و کلوخی (درجه 3) و زرد (درجه 2) استفاده می کنند.
خواص و اثر این نوره ها گاها کم است و مردم بعد از استفاده از آن راضی نیستند.
این مجموعه برای تولید نوره زرنیخ دار از زرنیخ طلایی ( درجه یک ) استفاده می کند و به همین دلیل شاید این زرنیخ از همه گرانتر باشد اما چون اصل و با کیفیت بالا هست و خواص درمانی که برای آن ذکر شده را دارد، مشتری تنها با یکبار استفاده کاملا از آن راضی خواهد بود.
زرنیخ ورقی معدن زرنیخ زرشوران در واقع همان زرنیخ زرد است که در جامعه مصطلح شده است و رنگ نوره تولید شده با این زرنیخ، سفید رنگ می شود اما اگر با زرنیخ طلایی یا شاخه ای این پودر موبر را بسازیم، رنگ نوره کرم رنگ و آرد نخودچی رنگ می شود.

خرید نوره طبیعی با زرنیخ زرد

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید