مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نوره اصل شیراز | خرید اینترنتی پودر موبر اسلامی | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید اینترنتی پودر موبر نوره اسلامیفرق پودر موبر با نوره گیاهی در چه چیزهایی است؟
قیمت خرید نوره اصل 
پودر موبر طبیعی نوره را عطاری های معتبر در سطح شهرو سلامتکده هایی که وظیفه درمان بیماران را به روش طب سنتی به دوش دارند، در محل هایشان دارند و مشتریان به مراجعه حضوری به این مراکز می توانند نوره اصل خود را تهیه کنند.

خرید اینترنتی پودر موبر نوره اسلامی

اما برای خرید اینترنتی پودر موبر نوره اسلامی بهترین راه سرچ در گوگل است چراکه سایت هایی که در صفحه اول گوگل می آیند، یقینا جزو بهترین فروشندگان این محصول هستند و شما با اعتماد بیشتری می توانید خرید خود را به صورت فله یا بسته بندی از ایشان انجام دهید.
برای خرید اینترنتی به تمام صفحات باز شده سر بزنید، هیچوقت قیمت های گذاشته شده روی سایت ها برای شما ملاک نباشد چراکه این نشان دهنده کیفیت خوب نوره نیست.
بلکه حتما اگر شماره تماس دارند، با آنها تماس بگیرید و در گفت و گویی که با مسئولین فروش این محصول دارید، اطلاعات مورد نیازتان را کسب کنید و بعد از آن با اطمینان قلبی بیشتر خرید خود را انجام دهید.

خرید پودر موبر نوره

فرق پودر موبر با نوره گیاهی در چه چیزهایی است؟

فرق نوره گیاهی با سایر پودرهای موبر در موارد زیر خلاصه می شود:

  • به هنگام زدن آب به نوره ابتدا رنگ آن طلایی و سپس سبز و سپس خاکستری می شود اما پودرهای موبر از همان ابتدا بعد از مخلوط کردن با آب، رنگ خاکستری می گیرند که نشان از نداشتن زرنیخ در آن هاست
  • نوره به راحتی موها را در عرض دو تا 4 دقیقه از پوست جدا می کند که برای دیگر پودرهای موبر این زمان به 7 تا 9 دقیقه به طول می انجامد
  • بوی نوره مطبوع است و تنها در فضای حمام می پیچد اما بوی پودر موبر از حمام خارج شده و وارد فضای خانه و حتی آپارتمان نیز می شود
  • رنگ نوره اعلاء کرم رنگ است اما رنگ پودر موبر ها سفید رنگ
  • برای سایر پودرهای موبر که گفته می شود بر روی پوست خشک بزنید و اگر روی پوست خیس بزنید اثر نمی کند، اما برای نوره برخلاف مابقی آن ها، حتما اول بدنتان را کمی خیس کنید و سپس نوره را به بدن بمالید تا اثر بیشتری داشته باشد.

موبر گیاهی نوره

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید