مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آنلاین واجبی زرنیخ دار بدون بو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص زرنیخ برای پوست چیست؟نحوه ی فروش آنلاین واجبی زرنیخ دارماسک واجبی چگونه درست می شود ؟خواص زرنیخ زرد چیست؟خواص داروی زرنیخ چیست؟
فروش آنلاین واجبی زرنیخ دار

فروش آنلاین واجبی

خرید و فروش آنلاین واجبی زرنیخ دار بدون بو در مدت زمان کمی صورت می گیرد. این مورد از مهم تری مزایای خرید و فروش آنلاین است اما شما باید از کیفیت و ترکیبات آن نیز اطلاعات کافی داشته باشید. باید با اطمینان کامل بگویم که فروشگاه اینترنتی ما کاملا ارگانیک است.

خواص زرنیخ برای پوست چیست؟

زرنیخ ماده ای تقریبا کمیاب و همان قدر گمنام است. مگر برای افرادی که به طبیعت بیشتر اعتماد دارند و می دانند که می توانند با صرف هزینه ای کمتر به تمام چیز هایی که از محصولات آرایشی گران قمیت انتظار می روند، برسند.
اگر به دنبال خواص زرنیخ برای پوست خود هستید، می توانید اطمینان داشته باشید از کسانی هستید که برای زیبایی و سلامتی پوست خود بسیار ارزش قائل اند.
اورپیمان که ما آن را با نام زرنیخ می شناسیم از کانی های تقریبا کمیاب است. به دلیل وجود این کانی در واجبی یا همان نوره  که آن را واجبی زرنیخ دار می نامند. خواص بسیار زیادی دارد که از این خواص می توان به این موارد اشاره کرد:

 • از بین بردن لکه و جوش صورت
 • ز بین بردن تیرگی پوست
 • طراوت و لایه برداری

حتما با خود فکر می کنید که این همه خاصیت که مورد تبلیغ بسیاری از محصولات آرایشی برای پوست است و بسیاری از افراد ماهانه چندین هزار تومان برای آن می پردازند از کجا آمده؟مشخصا به دلیل ترکیبات این ماده که شرح زیر اند است:

 1. گوگرد
 2. آرسنیک
 3. فسفر

خواص زرنیخ برای پوست

نحوه ی فروش آنلاین واجبی زرنیخ دار

بسیاری به دنبال خواص واجبی زرنیخ دار هستند اما شما یک قدم جلوترید که به فکر خرید این محصول ارزشمند هستید. ارگانیک بودن محصولات فروشگاه اینترنتی ما از موارد بسیار مهمی است که لازم است آن را بدانید پس نگران کفیت واجبی زرنیخ دار خود نباشید.
خرید و فروش آنلاین واجبی زرنیخ دار در مدت زمان کمی صورت می گیرد. این مورد از مهم تری مزایای خرید و فروش آنلاین است اما شما باید از کیفیت و ترکیبات آن نیز اطلاعات کافی داشته باشید.

باید با اطمینان کامل بگویم که فروشگاه اینترنتی ما کاملا ارگانیک است شما می توانید از تولید طبیعی و سالم محصول خود اطمینان کامل داشته باشید.
بهتر است بدانید که زرنیخ در رنگ های مختلف زرد، سبز و سرخ موجود است اما زرنیخی که به رنگ زرد طلایی است، بهترین نوع آن است و این موضوع را از رنگ واجبی زرنیخ داری که قصد خرید آن را از ما دارید مشخص است. برای این کار فقط کافیست.
وارد فروشگاه اینترنتی ما شده و در صفحه اصلی وارد صفحه سفارش اینترنتی نوره یا پودر موبر واجبی شده، آن را سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش ما تماس حاصل نمایید.

فروش واجبی زرنیخ دار

ماسک واجبی چگونه درست می شود ؟

ماسک واجبی برای پوست صورت توسط طب اسلامی و سنتی بسیار پیشنهاد می شود و بسیاری از متخصصان به جای استفاده از ترکیبات شیمیایی که عوارض زیادی را درپی دارند از این ترکیب طبیعی و کارآمد بهره می برند. ما در این مطلب به شما نحوه ی ساخت آن و پیشنهاداتی برای شما را شرح می دهیم:
اگر به دنبال نحوه ی ساخت این نوع ماسک هستید باید بگویم که روشی طبیعی و قدیمی را انتخاب نموده اید. حتما از خواص بسیار عالی این ماسک اطلاع دارید و می دانید روشی با صرفه و پیشنهاد شده است.

می شود. برای ساخت این ماسک کافی است:

 1. صورت خود را با سرد بشویید.
 2. مقدار موردنیاز نوره خود را با آب ولرم مخلوط نمایید. تا به صورت خمیری زیاد سفت و نه زیاد شل درآید.
 3. آن را روی پوست خود بمالید و سه دقیقه صبر کنید.
 4. خمیر نوره را با کاردک از روی پوست خود بردارید و پوست خود را بشویید.

پیشنهادات ما :

 • اگر پوست حساسی دارید می توانید به خمیر حنا اضافه کنید که موجب طراوت بیشتر و آسیب دیدگی کمتر می شود.
 • پس از استفاده از ماسک واجبی از روغن بنفشه استفاده کنید.
 • می توانید به آن عصاره طبیعی بابونه یا گلاب بیافزایید که سبب طراوت پوست شما می شود و بوی واجبی را کم می کند.
می توانید برای تهیه نوره این ماسک از محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک فروشگاه اینترنتی ما استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

ماسک واجبی

خواص زرنیخ زرد چیست؟

زرنیخ ماده ای با رنگ های متفاوت است. از بهترین و کاربردی ترین نوع زرنیخ، زرنیخ زرد است که به دلیل خواص زیادی که دارد، بیشتر مد نظر متخصصان طب سنتی و اسلامی است.

زرنیخ زرد خواص بسیاری دارد اما بیشتر به عنوان محرک غددی اعصاب و نوع طلایی آن از مواد اصلی و مرغوب سازنده واجبی یا همان نوره شناخته می شود.
شما می توانید این ماده فوق العاده را در صورت مبتلا بودن غلظت خون به عنوان رقیق کننده خون و دفع کننده مواد اضافی بدن استفاده کنید.
همچنین می توانید آن را به عنوان ماده ی تشکیل دهنده رنگ زرد و سبز در صنعت در نظر بگیرید.

خواص زرنیخ زرد

خواص داروی زرنیخ چیست؟

حتما با خود می گویید زرنیخی که از مواد شیمیایی سمی است خواص دارویی هم دارد؟ باید بگویم اورپیمان یا همان زرنیخ در رده بندی مواد دارویی است.
بدون توجه به پارادوکس ایجاد شده این ماده به دلیل وجود آرسنیک و دیگر ترکیبات استفاده ای صنعتی دارویی دارد و مفید است.
زرنیخ تنها در معادن روسیه، ایران، یوگسلاوی، آمریکا و پرو وجود دارد از همه مهم تر یک راه برای شیمی درمانی طبیعی است.
بله شیمی درمانی! که دلیل آن وجود آرسنیک، در ترکیبات این ماده است . علاوه بر این زرنیخ دارای خواص زیر نیز است:

 • درمان کم مویی درصورت ترکیب آن با ضمع صنوبر.
 • درمان زخم با قرار دادن این ماده و پیه بر روی آن
 • از بین بردن جوش در صورت استفاده به همراه روغن گل

داروی زرنیخ

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید