مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نوره سنتی اسلامی فله | کارگاه تولید نوره | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش نوره سنتی اسلامی از تولیدیخط تولید کارگاه نورهقیمت عرضه واجبی در بازار ارزان تر است یا نوره ؟
نوره سنتی اسلامی فله
قیمت فروش نوره سنتی اسلامی به شکل فله بسیار مناسب است اگر آن را به صورت مستقیم از تولیدی بگیرید. سایت های معتبری در این زمینه هستند که تنها با برقراری ارتباط با آنها، می توانید متوجه شوید که تولیدی هستند یا خیر؟

قیمت فروش نوره سنتی اسلامی از تولیدی

قیمت فروش نوره سنتی اسلامی از تولیدی به کشورهای اطراف بسیار سود ده هست چراکه این محصول در کشورخودمان با پایین ترین قیمت تولید شده و بازارهای صادراتی کشورهای همسایه ظرفیت پذیرش آن را دارند.
از این رو مجموعه رها می تواند با ایجاد بستر مناسبی برای تاجران، زمینه صادرات این محصول را به کشورهای همسایه نیز ایجاد کند.
اگر در صنعت تجارت خواهان رشد هستید و می خواهید که فعالیت تان سود آوری لازم را داشته باشد، بدون تردید نیاز به قیمت هایی دارید که قابل رقابت در بازار باشد و بهترین کیفیت را به شما ارائه کند.

قیمت فروش نوره سنتی اسلامی به شکل فله

خط تولید کارگاه نوره

خط تولید کارگاه نوره به شکل فله نیاز به چند دستگاه با کارآیی مختلف دارد تا در نهایت بتواند نوره زرنیخ زرد با نسبت یک به شش را در گونی های بیست کیلویی به مشتری عرضه کند.
اول باید سنگ زرنیخ شاخه تهیه شده از معدن زرنیخ زرشوران در دستگاه آسیاب بالمیره با توری 300 خرد و آسیاب گردد به طوری که مانند آرد نرم و الک شده باشد.
کسی که قصد تولید نوره را دارد باید دقت کند اگر با توری 75 آن را آسیاب کنید، دانه های زرنیخ درشت خواهند بود و پودرموبر نوره به آن شکل که باید کاربری داشته باشد نخواهد داشت.
سپس با آهک هیدارته ای که از کارخانه آهک تهیه شده به نسبت یک به شش باید مخلوط شود. و این عمل حداقل یکساعت باید انجام گیرد تا این دو کاملا با هم ترکیب شوند.
بعد از آن به دستگاه بسته بندی منتقل شده تا بسته های 70 گرمی و 700 گرمی که مناسب مصرف کننده است، تا بسته بندی شود.
و سپس در بازار برای فروش عمده  عرضه می گردد.

خط تولید کارگاه نوره

قیمت عرضه واجبی در بازار ارزان تر است یا نوره ؟

واجبی پودری هست که به عنوان تیزبر در بازار شناخته می شود. این ماده فاقد زرنیخ و آرسنیک هست و تنها آهک و مواد شیمیایی دیگر مانند باریم سولفات را در خود جای داده است.
از این رو نرخ تمام شده اش بسیار ارزان تر از موبر طبیعی نوره خواهد بود وقیمت عرضه واجبی در بازار از نوره بسیار ارزان تر است اما واقعا بی کیفیت می باشد و هیچ خاصیت درمانی ندارد.

قیمت عرضه واجبی در بازار ارزان تر است یا نوره ؟

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید