رها
خانه / نوره / خرید اینترنتی نوره طبیعی | پودر موبر اسلامی | رها

خرید اینترنتی نوره طبیعی | پودر موبر اسلامی | رها

خرید اینترنتی نوره طبیعی امروزه به آسانی صورت می گیرد چراکه گوگل این امکان رابرای مشتریان فراهم کرده بتوانند تنها بایک سرچ در اینترنت به محصول خود به آسانی دست پیدا کنند و به صورت آنلاین خرید نمایند.

پودر موبر اسلامی یا نوره چیست؟

پودر موبر اسلامی یا همان نوره ماده ای است که از قدیم الایام برای نظافت بدن به کار می بردند. اما قدیمی ها از خواص آن نیز اطلاع داشتند که چقدر به سلامتی شان و جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری های سخت جلوگیری خواهد کرد.
آیا تا بحال فکر کرده اید که درگذشته نه بیمارستانی بوده و نه این امکانات پزشکی، پس مردم چه می کردند؟
نکته مهم این است که بدانید تا نزدیک ۴۰ یا ۵۰ سال قبل کسی مریض نمیشده چون حجامت می کردند، روغن های ارگانیک مانند شحم گاو استفاده می نمودند. نوره مالی می کردند. و بسیاری از موارد دیگر که به صورت ارگانیک و کاملا طبیعی می خوردند و می پوشیدند.
از این رو کمتر کسی بود که به مریضی دچار می شد.
اما با ورود مستشاران آمریکایی به ایران، و دیدن این صحنه ها، تصمیم گرفتند که فرهنگ استفاده از مواد غذایی کم ارزش را درایران جابیندازند از طریق وارد کردن به بازار با قیمت بسیار کمتر از اجناس ایرانی.
مردم هم ندانسته کالای قیمت کمتر را خریدند و امروزه روغن های صنعتی جای روغن شحم گاو را گرفته، همچنین واجبی های موجود در بازار با اسم تیز بر، جای موبر طبیعی نوره را گرفته چون فاقد زرنیخ است و قیمت بسیار ارزان تری دارد اما خاصیت درمانی اش تقریبا صفراست.

 

پودر موبر اسلامی چیست

راه های خرید اینترنتی نوره طبیعی از گوگل

برای خرید اینترنتی از گوگل،  بسته بندی های مختلف نوره را همراه با نوع پودر موبری که می خواهید به طور مثال یک به شش باشد یا یک به دوازده، با دیدن تصاویر گذاشته شده در سایت می توانید انتخاب کرده و سفارشتان را ثبت کنید.
در این مورد کارشناسان متخصص رها شما را یاری خواهند کرد و به تک تک سوالاتتان به دقت پاسخ خواهند داد تا بتوانید با دقت کافی، بهترین مارک نوره را انتخاب کرده و اقدام به سفارش کنید.

خرید اینترنتی نوره

دستگاه تولید نوره به چه صورت عمل می کند؟

ستگاه تولید نوره شامل موارد زیر است :

  • یک دستگاه آسیاب برای خرد کردن سنگ زرنیخ
  • دستگاه دیگر عملیات ترکیب کردن و هم زدن آهک نوره را با توجه به حجم تولیدی انجام می دهد
  • دستگاه سوم وظیفه بسته بندی کردن را به عهده دارد از جمله ۷۰ گرمی، ۷۰۰ گرمی و گونی بیست کیلویی چراکه سفارشات مشتریان به این سه صورت است و نه متفاوت تر

دستگاه تولید نوره

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نوره سنتی اسلامی فله

نوره سنتی اسلامی فله | کارگاه تولید نوره | رها

قیمت فروش نوره سنتی اسلامی به شکل فله بسیار مناسب است اگر آن را به …