مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نوره طلایی به قیمت عمده | بسته بندی نوره 70 گرمی | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده نوره طلاییقیمت نوره با بسته بندی 70 گرمیتعریف واجبی در طب اسلامی
فروش نوره طلایی به قیمت عمده

فروش نوره طلایی به قیمت عمده در کارگاه های تولید آن برقرار است. این کارگاه ها با بسته بندی نوره به وزن های 70 گرمی، 700 گرمی و گونی های 20 کیلویی توانسته اند نیاز مشتری را در این زمینه برطرف نمایند.

فروش عمده نوره طلایی

در سال های اخیر فروش عمده نوره طلایی بسیار گسترش پیدا کرده است چون مردم روز به روز با خاصیت آن بیشتر آشنا می شوند و نیاز های بسیاری را تنها با مالیدن آن به بدن رفع می کند از جمله:

  1. خانم هایی که به سیاهی زیر بغل یا کشاله ران حساس هستند،استفاده از آن در مدت زمان کوتاهی توانسته است آن را برایشان از بین برده و سفید کند
  2. کسانی که به زود در آمدن موهای بدنشان شکایت داشته اند، با نوره مالی دیده اند که سرعت رشد موهایشان بسیار کمتر از قبل شده است
  3. بسیاری از بیماری ها مانند افسردگی که هیچ درمانی ندارد و با خوردن قرص کنترل میشود، با مالیدن نوره به بدن و استشمام بوی آن در محیط حمام طی مدت کوتاهی درمان شده است

خواص خیلی بیشتری از نوره وجود دارد که موجب فروش عمده نوره در بازار سراسر کشور شود و متقاضیان زیادی را به سوی خود جذب کند.

فروش عمده نوره طلایی

قیمت نوره با بسته بندی 70 گرمی

قیمت نوره با توجه به بسته بندی ها موجود تفاوت می کند. بطور مثال اگر نوره را فله بخواهید یک قیمتی خواهد داشت اگر بسته بندی بخواهید قیمتی دیگر.
همیشه قیمت بسته بندی از فله بیشتر خواهد بود زیرا در این جا دستگاهی باید وجود داشته باشد تا آن را بسته بندی کندو هزینه بردار است اما قیمت نوره زرنیخ دار در گونی 20 کیلویی بسیار برایتان به صرفه خواهد بود و خودتان عمل بسته بندی را میتوانید با کمترین هزینه حتی در منزل نیز انجام دهید.
برای اطلاع از آخرین قیمت موبر طبیعی نوره می توانید با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

 

قیمت بسته بندی نوره

تعریف واجبی در طب اسلامی

واجبی در طب اسلامی به ماده ای گفته می شود که از آن برای موبری استفاده می کنند اما خواص دارویی زیادی را نیز شامل می شود از جمله درمان سرطان پوست، آرتروز زانو و گردن، کیست سینه رحم و بیضه و بسیاری موارد دیگر که در مقالات بعدی ذکر خواهد شد.
اما واجبی اسلامی یا همان موبر طبیعی نوره باید حاوی زرنیخ باشد تا لفظ اسلامی را بتوان به آن اضافه کرد وگرنه آهک خالی فقط پودر موبر است و بس دیگر نوره یا واجبی اسلامی نیست.

 

 

واجبی در طب اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید