مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ سرمه چشم اثمد به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

آغاز صادرات سنگ سرمه چشم اثمد  به ترکیهنظرات در مورد سرمه کافوری در بین مردم چیست؟طرز ساخت سرمه کافوری دکتر تبریزیانسرمه اثمد را از کجا تهیه کنیم؟آموزش تصویری سرمه کشیدن چشمبهترین مارک سرمه چشم اثمد در ایرانصادرات 400 تن سنگ سرمه اثمد به چین در سال 98تفاوت سرمه اثمد روازاده و دکتر تبریزیانعوارض سرمه کافوری بعد از کشیدن به چشمسرمه سنگ اثمد درمان تمام بیماری های چشم
صادرات سنگ سرمه چشم اثمد به ترکیه

صادرات سنگ سرمه چشم اثمد به ترکیه توسط شرکت های تولید کننده در سال 98 انجام شد. آنها باتولید با کیفیت ترین سرمه توانسته اند استارت صادرات این محصول را به کشورهای همجواررا بزنند و حتی بتوانند به کشورهای خاور دور مانند چین نیز محصول خود را بشناسانند.

آغاز صادرات سنگ سرمه چشم اثمد  به ترکیه

صادرات سنگ سرمه چشم اثمد به ترکیه در کنار قطر و عمان آغاز شده است.
مردم کشور ترکیه بخاطر نزدیکی مذهبی و فرهنگی که به ما دارند، بسیار به چشم سرمه می کشند.
از این رو چون با سرمه اثمد از طریق تاجران ایرانی آشنایی پیدا کرده اند و خاصیت درمانی فراوان آن را در پیشگیری و درمان بسیاری از مشکلات چشمی دیده اند، تقاضایشان برای خرید سنگ سرمه افزایش چشم گیری پیدا کرده است.
کارخانه های تولیدی هم به صورت سنگ و هم به صورت پودر و آسیاب شده به این کشور ارسال کرده اند.
وقتی به حالت سنگ باشد، شاید قیمتش کمتر دربیاید اما هزینه باربری اش چون یک خاور یا دو خاور است، زیاد می شود.
اما وقتی به صورت پودر و الک شده در بسته بندی های شکیل ارسال می شود، هم هزینه حمل کمتری را سبب می شود.
هم دوباره کاری برای تخلیه و حمل به محل خرد و آسیاب کردن آن را نخواهند داشت.
همچنین حالت پودری اش را به مدت 40 شب در تشت های آب خوابانده و چند شب یک بار آبش را تعویض شده است.
لذا برای تهیه سرمه نهایی چند مرحله و همچنین 40 روز جلو می افتند که این خود سرعت فروششان را بالا می برد و باعث می شود تا سرمه به دستشان برسد، بتوانند وارد بازارش کرده و استارت فروش را بزنند.

صادرات سنگ سرمه به ترکیه

نظرات در مورد سرمه کافوری در بین مردم چیست؟

سرمه کافوری مانند اثمد در بین مردم جا افتاده نیست و تنها کسانی که عینکی هستند آن را به خوبی می شناسند زیرا می دانند که اگر همزمان با کشیدن اثمد به چشم، آن را نیز بزنند، بعد از مدت کوتاهی اگر خواست خدا باشد، ضعیفی چشمشان برطرف شده و عینک را به راحتی بدون هیچ عمل و هزینه ای از چشم خود بر خواهند داشت.
سرمه کافوری از زمان های قدیم تقریبا 1400 سال پیش وجود داشته و از این نظر پیشینه و قدمت بالایی دارد. حتی کشیدن این سرمه نیز به چشم در طول مدت زمان باعث پیشگیری از ضعف و تنبلی خواهد شد.

لذا به دوستانی که نمی خواهند به بیماری های دیده مبتلا شوند، توصیه می کنیم که حتما سرمه کافوری را در کنار اثمد به چشم ها طبق دستور استفاده اش بکشند.
فقط این  سرمه چشم را می سوزاند که هرکسی قادر به تحمل آن نیست. پس برای سنین زیر توصیه نخواهد شد:

 • کودکان زیر 10 سال
 • افراد مسن
 • کسانی که چشم حساس به نور و بوی تند دارند

نظرات در موردسرمه کافوری

طرز ساخت سرمه کافوری دکتر تبریزیان

دکتر تبریزیان برای تمام محصولات عرضه شده اش دستور تولید را نیز ارائه کرده تا هرکسی که توانایی تولید دارد، خود بتواند این کار را انجام دهد و ما از این استاد گرامی کمال تشکر و سپاس را داریم که علم خود را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار ما قرار داده است.

طرز ساخت سرمه کافوری به این شکل است که باید حتما مری که تهیه می کنید منسوب به مکه باشد. زیرا تنها آن است که اثر خود را به خوبی می گذارد و اگر از داخل کشور یا کشورهای همسایه بیاورید، شاید قیمتش ارزان تر باشد اما اثر خود را نخواهد گذاشت.
لذا مصرف کننده با چند بار استفاده از آن و اینکه اثر درمانی نبیند، دیگر راغب به کشیدنش به چشم نخواهد بود و از این محصول فاصله می گیرد و به مواد شیمیایی روی می آورد.
اما کافوری که به کار برده می شود همان کافور داخل ایران است و چون اصل و ناب می باشد، شما نیز می توانید آن را به کار ببرید و نیازی به رفتن به نقاط دیگر دنیا نیست.
صبر زرد یا همان شیره آلوئه ورا که به رنگ زرد طی عملیاتی در می آید، نیز مهم است که از کجا تهیه شود زیرا رکن دوم ساخت سرمه کافوری همین ماده می باشد.
شما با تماس با مشاورین  سایتهای دارنده این کالا می توانید در این زمینه هر سوالی که داشتید مطرح کنید و پاسخ پرسش هایتان را دریافت نمایید.
مشاورین به صورت آنلاین همیشه آماده پاسخگویی سوالات شما مشتریان عزیز هستند.

طرز ساخت سرمه کافوری

سرمه اثمد را از کجا تهیه کنیم؟

سرمه اثمد را می توانید از شرکت هایی که آن  را می سازند، تهیه کنید. هم به صورت سنگ، هم پودر می توانیدهر مقداری را که سفارش دهید به لحظه در اختیارتان قرار گیرد یا برایتان ارسال شود.
سنگ سرمه مکه و سرمه اثمد ابران تضمینی می باشد و بسیاری از بیماری های چشم با آن درمان شده است.
اگر قصد خرید بالا و عمده دارید، هم می توانید به صورت حضوری به مراکز فروش سنگ سرمه در قم مراجعه کنید یا یک نمونه برایتان ارسال کنند تا کیفیت کار را ببینید و سپس با یقین به خرید خود بپردازید.
همچنین لیبل های روی شیشه ها رانیز به خواست مشتریان هر سبکی که بخواهید چاپ شده و درج خواهد شد.
در دوره کنونی به دلیل جا افتادن سرمه اثمد در کشور، اکثر افراد آن را میشناسند و از خواص درمانی اش اطلاع دارند.
خیلی از افراد هستند که خود راغب به تولید آن شده اند و چه درحجم کم و چه در حجم بالا برای تولید و فروش آن اقدام کرده اند.
اما اینکه آیا سنگی که این سرمه از آن تولید شده واقعا اصل مکه، اصفهان و هندوستان بوده یاخیر؟ درصد خلوصش بالا بوده یا پایین را مشتری از کجا می خواهد متوجه بشود؟

شرکت های سازنده موارد زیر را برای اطمینان مشتری انجام می دهند.

 1. سنگ سرمه اثمد را خود به طور مستقیم از معدن می آورند
 2. آنالیز سنگ را برای نشان دادن درصد خلوص بالایش از قبل گرفته اند
 3. خود عملیات خرد کردن، الک کردن و آماده سازی اش را انجام داده اند

سرمه اثمد از کجا تهیه کنیم

آموزش تصویری سرمه کشیدن چشم

خیلی از مشتریان  ما نحوه کشیدن سرمه به چشم را بلد نیستند و فکر می کنند مانند خط چشم های شیمیایی باید آن را به پلک زیر یا بالای چشمشان بکشند.
درحالیکه اینگونه نیست و سرمه باید به داخل چشم کشیده شود تا موادش به قرنیه و صلبیه بخورد و تاثیر خود را بگذارد زیرا از طریق منافذ موجود در سفیدی چشم به داخل آن نفوذ کرده و هرچه  کثیفی و بیماری هست از آن خارج می کند.
ما در ادامه فیلم آموزش تصویری سرمه کشیدن چشم را نیز برای شما قرار می دهیم تا با دقت بیشتری بتوانید این کار را انجام دهید.

ابتدا باید سرمه دان خود را از سرمه اثمد پر کنید. ما با طراحی و تولید سرمه دان های برنجی اعلا که سر و ته شان پیچ دارد، توانسته ایم گام بزرگی در ایجاد راحتی برای خانم های عزیز برداریم.
چون این سرمه دان ها پیچی است به راحتی بعد از استفاده می توانید میل سرمه دان را بپیچید و دیگر در سرمه دان باز نخواهدشد. از این رو از بیرون ریختن محتویات سرمه به خارج از سرمه دان جلوگیری به عمل می آید.
همچنین ته سرمه دان را ما به شکل استوانه تعبیه کرده ایم که باز با پیچاندن باز و بسته می شود. علت این امر این است که بانوان گرامی بتوانند به راحتی سرمه را از انتهای سرمه دان به داخلش خالی کنند.
این محصول با کیفیت سبب شده تمایل خریداران به سرمه دان برنجی زیاد شود و فروش در این زمینه بالا برود.

بهترین مارک سرمه چشم اثمد در ایران

بهترین مارک  سرمه چشم در ایران، سرمه چشم اثمد است. این سخن را تمام مشتریان این کالا چه در سطح خرده و چه عمده تصدیق می کنند. زیرا سرمه خوب سرمه ای است که ویژگی های زیر راداشته باشد و مشتریان به طور کامل موضوعات زیر را تایید می کنند.

 1. سرمه چشم اثمد با هیچ ماده دیگری مخلوط نشده است
 2. تنها از سنگ سرمه تولید می شود
 3. کاملا الک و آسیاب شده است و به نرمی آهک می ماند
 4. برای تولیدش 40 روز کامل در آب خیسانده می شود
 5. بسیاری از بیماری های چشم را درمان کرده است
 6. خراب و فاسد نمی گردد
 7. سرمه دان برنجی همراه با آن به هیچ عنوان حتی بعد از چند سال زنگ نمیزند

وقتی مشتری یکبار خرید کند و کیفیت کار را ببیند، در دفعات بعد خود تصدیق می کند که مارک تولیدی سرمه اثمد بهترین است و آن را به دیگر دوستان وآشنایانش نیز معرفی می کند.
رضایت مشتری برای شرکتهای تولید کننده در اولویت است و از این جهت تمام سعی خود را به کار گرفته اند که بتوانند با کیفیت ترین محصول را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهند.

بهترین مارک سرمه چشم

صادرات 400 تن سنگ سرمه اثمد به چین در سال 98

یکی از تراکنش های میلیاردی و ارز آوری در سال 98، صادرات 400 تن سنگ سرمه سیاه اصفهان به کشور چین بود. مردم چین به دلیل حضور در خاورمیانه، فرهنگی شبیه به ایرانیان دارند.
همچنین دختران و بانوانشان به استفاده از مواد آرایشی سنتی تمایل بیشتری دارند تا شیمیایی همانگونه که غذاهای سنتی را نیز بر غذاهای فست فودی ترجیح می دهند.
از این رو به علت افزایش استقبالشان از سرمه داخل چشم، تاجران این کشور به سمت ایران آمده و درخواست سنگ سرمه اثمد را از تاجران ایرانی کردند.تاجران سنگ سرمه  نیز با کیفیت ترین سنگ خود را به میزان 400 تن برای ایشان صادرات کردند و سفارشات بعدی نیز در این باره در راه هست.

فروش سنگ سرمه اثمد

تفاوت سرمه اثمد روازاده و دکتر تبریزیان

سرمه اثمد دکتر روازاده و تبریزیان در اصل ساخت با هم هیچ تفاوتی ندارند زیرا برای هردو حتما باید سنگ اثمد مورد استفاده قرار گیرد که سنگ اصفهان مکه یا هندوستان می باشد.
اما در نحوه ساخت شاید کمی تفاوت داشته باشند که ما به سبک استاد تبریزیان به ساخت این محصول می پردازیم.

 • ابتدا سنگ را از معدن استخراج کرده با کامیون به کارخانه میفرستیم
 • در آنجا پس از خالی شدن بار توسط کارگرها، به دستگاه های خرد کن منتقل میکنیم
 • بعد از خرد شدن در تشت های آب به مدت 40 روز می گذاریم
 • هر چند شب یکبار باید آبش را تعویض کنید
 • بعد از اتمام این مدت، سنگ ها را آسیاب کرده و کیسته می کنیم
 • عمل کیسته شدن یعنی با پارچه چند بار الک کردن تا کاملا نرم شود
 • سرمه مانندآهک نرم می شود و وقتی به چشم می کشید حس کاملا خوبی می دهد
 • سپس طبق نیاز مشتری به صورت فله یا ریخته شده در شیشه های پنی سیلین بسته بندی می گردد

عوارض سرمه کافوری بعد از کشیدن به چشم

اینکه سرمه کافوری عوارض دارد یک خیال باطل است زیرا هیچکدام از سرمه هایی که به روش سنتی تولید می شود، عارضه ندارد.
چون از مواد گیاهی ساخته شده است که بدون عوارض است نه مواد شیمیایی.
اما خود سرمه بعد از کشیدن حالت سوزش در چشم ایجاد می کند که در بعضی افراد چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد اما در افرادی دیگر تا نیمساعت این سوزش ادامه پیدا می کند.

از این رو این سوزش چشم و اشک ریزشش موجب شده که بعضی از مردم فکر کنند که عوارض سرمه کافوری صحت دارد. درحالیکه این طور نیست و اتفاقا همین سوزش باعث خارج شدن بیماری های چشم شده و درمان را به دنبال خواهد داشت.
دوستان هیچ زمان فکر نکنید که اگر محصول گیاهی را مصرف کردید، تلخ و بد مزه بود یا سرمه به چشم کشیدید و سوزش داشت، برای شما مضر است، خیر اینگونه نیست.
بلکه همین علامات نشان دهنده روند بهبودی شما خواهد بود و از این مساله خوشحال باشید.

عوارض سزمه کافوری

سرمه سنگ اثمد درمان تمام بیماری های چشم

سرمه سنگ اثمد درمان تمام بیماری های چشم است به طوری که هیچ بیماری تاکنون نبوده که با کشیدن مستمر سرمه اثمدبه دیده درمان نشود مگر خواست خدا بر آن بوده که درمان نگردد.

 • قوز قرنیه بعد از 4 ماه درمان شده طبق تجربه یکی از مشتریانمان
 • پیرچشمی تعداد زیادی از مشتری های بالای 50 سال درمان گشت
 • خیلی از کودکان تنبلی دیدگانشان خوب شد
 • افراد نوجوان عینک خود را به راحتی از چشم برداشتند و نمره چشمشان ده دهم شد
 • همچنین بسیاری از نوزادان را چون از بدو تولد مادرانشان سرمه به چشمشان زده بودند، دیگر به ضعف بینایی دچار نشدند

سرمه سنگ اصفهان

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید