مشاوره و سفارش

نوره :

زدودن موهای زائد بدن با استفاده از نوره، جدای از مسأله پاکیزگی آن،خواص زیادی دارد که در طب سنتی اسلامی به آن سفارش فراوانی شده است.

سه ماده حیاتی در نوره وجود دارد که شامل آرسنیک، آهک و گوگرد است که در این میان آرسنیک ماده ای است که در شیمی درمانی های امروزی از آن استفاده می شود و ضدسرطان است.

نوره در درمان بیماری های پوستی و تقویت بدن و آرامش اعصاب و…بسیار مفید است.

خرید اینترنتی نوره زرنیخ دار

روغن شحم گاو :

روغن شَحم گاو به روغن چربی اطراف قلوه‌گاه گاو اطلاق می‌گردد که روغن بسیار لطیفی است و زود آب می‌شود. در اطراف قسمت­‌های مختلف بدن گاو چربی­‌های خاصی شکل می­‌گیرد که به آن‌­ها «پیه» یا «پی» گفته می­‌شود. در طب سنتی ایران و در طب اسلامی به خوردن روغن­‌هایی که منشأ حیوانی دارند مثل روغن پیه تأکید و سفارش شده و در میان پیه­‌ها، پیه­‌ی قلوه­‌گاو چون از لطافت بیشتری برخوردار است همواره مطلوب­‌ و پر مشتری بوده است.

افزایش رشد و تقویت استخوان و عضلات

بازگشایی عروق ورگهای بسته

و…….از خاصیت های این محصول است.

سرمه اثمد :

نورانیت چهره

رویش و تقویت مژه ها

مفید برای دهان و دندان

و… از ویژگی های این محصول است.

شب ها قبل از خواب، چهار میل چشم راست و سه میل به چشم چپ.

سرمه تقلبی رنگ بی روحی دارد و وقتی به چشم می کشید، آنگونه که باید از خود رنگ به جا نمی گذارد. خواص سرمه اثمد اصل کاملا از تقلبی متمایز است که باعث می شود بعد از یک بار استفاده مشتری دائم آن بشوید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سرمه اثمد-سفارشیموجودتماس بگیرید
نوره زرنیخ طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع سویق-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن حنظل-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن شحم گاو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه گروه محصولات ارگانیک رها، در سال 1397، فعـالیت های خود را در زمینه نوره زرنیخ طلایی و سبز، روغن شحم گاو ، انواع سویق، سرمه اثمد و همچنین انواع وسایل آرایشی بهداشتی آغاز نمود تا مسیری بس هموار را در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی در زمینه معاملات تجاری ایجاد کند.گروه محصولات ارگانیک رها در زمینه های سنگ سرمه، زرنیخ زرد، سرمه دان برنجی، روغن حنظل، انواع روغن های ماساژ، نوره زرنیخ دار با نسبت یک به شش، شیره جات، روغن شحم و همچنین انواع وسایل آرایشی و حوزه های مربوط به آن فعال بوده .مـفـتخریم که در هـمـین مدت کـوتاه، توانسـته ایم بخش بسبار قـابل توجـهـی از اقـتصاد نوره و سرمه و بقیه محصولات را از آن خـود کرده و بتوانیم به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کمک شایانی نماییم.7

مدیر مجموعه ارگانیک رها

مریم نقدیان فیروزی

Call Now Buttonتماس بگیرید