رها
خانه / نوره / کارخانه تولیدی نوره گیاهی در ایران

کارخانه تولیدی نوره گیاهی در ایران

در حال حاضر رعایت نظافت شخصی بسیار حائز اهمیت می باشد. امروزه محصولات بهداشتی زیادی در بازار وجود دارد که فرد با استفاده از آن ها می تواند به نظافت و بهداشت شخصی خود رسیدگی کند. نوره گیاهی یکی از محصولاتی می باشد که استفاده زیادی در زمینه از بین بردن موهای زائد بدن دارد. 

کارخانه تولیدی نوره گیاهی در ایران

آشنایی با انواع مختلف نوره

آشنایی با انواع مختلف نورهدر حال حاضر انواع مختلف نوره در بارار وجود دارد که هر فرد می تواند با استفاده از آن ها، اقدام به رفع و از بین بردن موهای زائد بدن بکند. از انواع این محصولات می توان به مواردی نظیر نوره زرنیخ دار، طلایی و طبیعی اشاره کرد. استفاده زیاد از این محصول سبب شده است که تولید نوره طبیعی به وفور در کشور انجام بپذیرد. 
خریدارانی که می خواهند بدین وسیله به انجام نظافت بپردازند، باید مقدار کافی آن را با آب ولرم مخلوط نموده و پس از آنکه به خمیری مناسب تبدیل شد، آنرا روی موضع مورد نظر قرار دهند. پس از چندین دقیقه این محصول روی پوست خشک شده، و در صورت آبکشی موهای زائد را از بین خواهد برد. 
لازم به ذکر است که در صورت استفاده از انواع این محصول برای اولین بار، مقدار کمی از آن را در نقطه کوچکی از پوست امتحان کنید تا در صورت بروز واکنش شدید و یا خارش، از استفاده آن در نقاط دیگر بدن خودداری نمایید. نکته دیگری که در استفاده از این محصول مهم می باشد، خشک بودن پوست قبل از استفاده هست. در صورتی که پوست مرطوب باشد، استفاده از نوره سبب سوزش خواهد شد و پوست را دچار مشکل می نماید. 
این محصول ضمن از بین بردن موهای زائد، باعث ضد عفونی کردن پوست بدن نیز خواهد شد و در صورت استفاده مداوم، می تواند باعث نازک شدن موها و از بین رفتن آن ها بشود. 

روش تولید نوره های گیاهی و ارگانیک

روش تولید نوره های گیاهی و ارگانیکاین نوع نوره، از مخلوط کردن سنگ آهک و زرنیخ به دست می آید. این محصولات دارای خواص زیادی برای پوست می باشند حتی در دین اسلام نیز به استفاده از آن ها توصیه شده است. لازم به ذکر است که زرنیخی که برای تهیه این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد منشا اکثر خواص نوره می باشد. 
فروشگاه ما با دارا بودن انواع این محصولات، توانایی تامین انواع نیازهای بهداشتی مشتریان خود را دارد. علاوه بر محصولات بهداشتی نظیر نوره، این فروشگاه توانایی تامین انواع محصولات از قبیل نوره زرنیخ طلایی، روغن شحم گاو، انواع سویق و سرمه اثمد را دارد. و این محصولات را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار مشتری خود قرار می دهد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز پخش نوره

واجبی نوره طلایی | مراکز پخش نوره | رها

اگر به دنبال مراکز پخش نوره هستید، این مهم از طریق مجموعه محصولات ارگانیک رها …

پاسخی بگذارید