مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واجبی نوره ارگانیک/ کارخانه تولید واجبی اسلامی بسته بندی 300 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

واجبی نوره ارگانیک چیست؟قیمت واجبی اسلامی کیلویی چند است؟
واجبی نوره ارگانیک

واجبی نوره ارگانیک را می توانید در بسته بندی های کوچک و بزرگ متناسب با میزان مصرف خود تهیه فرمایید. کارخانه تولید واجبی اسلامی بسته بندی 300 گرمی این محصول را به دلیل فروش زیاد با تخفیف ویژه عرضه کرده است.

واجبی نوره ارگانیک چیست؟

واجبی نوره ارگانیک یک ماده منحصر به فرد است که در داخل کشور به تولید می رسد و مواد اولیه تشکیل دهنده آن نیز طبیعی بوده و بسیار مرغوب می باشند.

زرنیخ مورد استفاده برای تهیه نوره اصل از نوع شاخه ای است که در دو رنگ سرخ و طلایی موجود می باشد. این ماده کمیاب بوده و سنگ آن در ایران تنها از معدن زرشوران تکاب استخراج می گردد که در استان آذربایجان غربی واقع شده است.

این نوع زرنیخ در مقایسه با انواع دیگر گران تر می باشد بنابراین کاربرد آن در نوره موجب می شود قیمت محصول مورد نظر نیز افزایش یابد.

ماده مورد نظر دارای طبع گرم و خشک است و وجود آن در ساختار موبر باعث می گردد محصول نهایی اثرگذاری فوق العاده ای در زمینه موبری و درمان بیماری ها داشته باشد.

آهک هیدراته ماده دیگری است که در ساخت این موبر منحصر به فرد به کار می رود و پودری بسیار نرم و با کیفیت دارد که تحت تاثیر حرارت کوره ها به درستی حرارت دیده و آب دیده شده و نقش مهمی در عملکرد نوره ارگانیک خواهد داشت.

دو ماده اصلی نام برده در نسبت های مختلفی با هم ترکیب می شوند و بدیهی است که میزان اثرگذاری آن ها کمی متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال پودر موبر یک به شش که برای تولید آن در ازای هر یک واحد زرنیخ شاخه ای طلایی از شش واحد آهک هیدراته استفاده می شود قادر است موهای زائد بدن را در مدت سه دقیقه از بین ببرد. اما محصول یک به دوازده که درصد خلوص پایین تری دارد فرآیند موبری در زمانی حدود پانزده دقیقه به اتمام می رساند.

واجبی نوره ارگانیک

قیمت واجبی اسلامی کیلویی چند است؟

قیمت واجبی اسلامی کیلویی تحت تاثیر مستقیم کیفیت و قیمت مواد اولیه آن قرار دارد و بدیهی است که هر چه کیفیت نهایی محصول بالاتر باشد، قیمت آن نیز به همان میزان بیشتر خواهد بود.

در صورتی که از مراکز عرضه مستقیم این محصول را تهیه کنید می توانید خریدی ارزان قیمت را تجربه نمایید چون محصول را از تولید به مصرف در اختیارتان قرار می دهند.

میزان و نوع زرنیخ در نوره سنتی نیز نقش زیادی در قیمت آن دارد. برای مثال نوره زرنیخ دار یک به شش به دلیل درصد خلوص بالا و کیفیت زیاد از سایر نمونه ها گران تر می باشد.

قیمت واجبی اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید