مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات فروش نوره طلائی/ ترکیبات نوره سنتی زرنیخ دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات نوره سنتی زرنیخ دارفروش نوره طلائی صادراتی در مرکز تولیدی
فروش نوره طلائی

مشخصات فروش نوره طلائی از قبیل ترکیبات نوره سنتی زرنیخ دار و قیمت جدید محصول را می توانید طی یک تماس تلفنی از مشاوران فروش بپرسید و پس از آگاهی از جزییاتی همچون نحوه خرید غیر حضوری، اقدام به تهیه محصول نمایید.

ترکیبات نوره سنتی زرنیخ دار

ترکیبات نوره شامل آهک هیدراته و زرنیخ شاخه ای می باشد که از درجه کیفی بالایی برخوردار هستند.

وجود این ترکیبات سهم بسزایی در خواص نهایی محصول دارد به طوری که موبر مورد نظر به خوبی می تواند موهای زائد بدن را از ریشه جدا کند و برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان موثر می باشد.

در واقع می توان گفت مرغوبیت مواد اولیه موجب رضایت مصرف کنندگان این محصول شده تا جایی که انتخاب آن ها از گذشته تا به امروز  همواره پودر نوره اصل و درجه یک بوده است.

با توجه به اهمیت موضوع در ادامه به معرفی خصوصیات این مواد می پردازیم:

  • آهک هیدراته: حاوی پودر نرمی است که به خوبی آب دیده و حرارت دیده شده و کاملا در معرض حرارت کوره ها قرار گرفته است.
  • زرنیخ شاخه ای: نمونه ای ارزشمند و پرکاربرد می باشد به طوری که در ایران تنها از معدن زرشوران تکاب استخراج می گردد و سپس به کارخانه انتقال می یابد.

این ماده دارای طبع گرم و خشک می باشد و درصد خلوص بالایی دارد به عنوان مثال آرسنیک موجود در آن نقش مهمی در شیمی درمانی بدن دارد که توسط نوره صورت می گیرد.

این نوع زرنیخ دارای رگه های زرد و سرخ است و باعث می شود پودر نوره به رنگ زرد استخوانی در آید. ضمنا قیمت این ماده در مقایسه با انواع دیگر گران تر می باشد.‌

به یاد داشته باشید که نوع و نسبت ترکیبات به کار رفته برای تولید موبر طبیعی نوره سنتی، میزان عملکرد آن را مشخص خواهد کرد.

به عنوان مثال موبر یک به شش که برای تهیه آن به ازای یک واحد زرنیخ شاخه ای طلایی از شش واحد آهک هیدراته استفاده می شود قادر است موبری را در سه دقیقه به انجام برساند در حالی که نوره یک به دوازده همین فرآیند را در 10 الی 15 دقیقه تکمیل می کند.

نوره سنتی زرنیخ دار

فروش نوره طلائی صادراتی در مرکز تولیدی

فروش نوره طلائی صادراتی در مرکز تولیدی به صورت بسته بندی و فله ای صورت می گیرد این امر سبب تسهیل خرید نوره گیاهی شده است.

امروزه برای خرید نوره اصل به عوامل مختلفی توجه ویژه صورت می گیرد که قیمت نوره زرنیخ دار یکی از آن ها می باشد زیرا در سال های اخیر نوسانات اقتصادی بر قیمت محصولات مختلفی تاثیر داشته و شاهد افزایش قیمت ها بوده ایم.

فروش نوره طلایی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید