مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه بی واسطه روغن بنفشه کنجدی/ 10 سی سی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد روغن بنفشه کنجدی در نافعرضه مستقیم با کیفیت ترین روغن بنفشه کنجدی
روغن بنفشه کنجدی

 

تولید روغن گل بنفشه پایه کنجد با استفاده از بهترین گل های بنفشه و روش های روغن گیری بهینه صورت میگیرد تا مشتری و مصرف کننده از با کیفیت ترین روغن بنفشه پایه کنجد مصرف کند. همچنین مرکز عرضه بی واسطه روغن بنفشه کنجدی / 10 سی سی وجود دارد تا مشتریان و مصرف کنندگان عزیز بتوانند با خیالی آسودی روغن بنفشه پایه کنجد را در قوطی هایی به حجم  10 سی سی خریداری کنند.

کاربرد روغن بنفشه کنجدی در ناف

طب سنتی از زمان قدیم روش درمان رایجی بوده است که در چندین سال اخیر مردم دوباره به سوی این روش درمان روی آورده اند. طب سنتی با داروی های گیاهی و روغن و پماد های گیاهی سر و کار دارد. تمام این روغن ها و دارو ها از گیاه های دارویی گرفته شده و یا عوارض ندارند و یا عوارض بسیار کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارند. این دارو ها و پماد ها و روغن ها مصارف متعددی دارند که هم به عنوان درمان استفاده میشود هم به عنوان پیشگیری.

یکی از پر مصرف ترین روغن ها روغن گل بنفشه است. این روغن که به دو صورت روغن گل بنفشه پایه کنجد و روغن گل بنفشه پایه زیتون موجود است یکی از پرکاربرد ترین روغن های گیاهی به شمار میرود. این روغن ها که مصارف متعدد دارند، دارای خواص بسیار زیادی هم هستد. البته باید دقت داشت که مصارف و کاربرد روغن پایه کنجد و زیتون با هم دیگر متفاوت است و نباید آنها را جای هم دیگر استفاده کرد. در ادامه این مطلب میتوانید با کاربرد های روغن بنفشه پایه کنجد آشنا بشوید.

کاربرد های روغن بنفشه پایه کنجد:


برای برطرف شدن مشکل سینوزیت و مشکل های تنفسی میتوانید هر روز حداقل دوباره در هر یک از سوراخ های بینیتان یک قطره روغن بنفشه پایه کنجد بریزید.این کار سینوس ها و مجاری تنفسی را شستشو میدهد.
از روغن بنفشه پایه کنجد میتوانید در برطرف کردن سرما خوردگی و شفاف تر شدن پوست استفاده کنید؛ به این صورت که روغن بنفشه پایه کنجد را یا در بینی بچکانید یا بین دو ابرو بمالید.
یکی دیگر از کاربرد های روغن بنفشه پایه کنجد، کاربرد روغن بنفشه کنجدی در ناف است. برای برطرف کردن ترک پا باید دو قطره از این روغن را در ناف خود بچکانید.

خرید روغن بنفشه

 

عرضه مستقیم با کیفیت ترین روغن بنفشه کنجدی

عرضه مستقیم با کیفیت ترین روغن بنفشه کنجدی از طریق سایت صورت میگیرد که افرادی که تمایل به خرید این محصول هستند میتوانند با مراجعه به درگاه سایت اینترنتی محصول مورد نظرشان را سفارش دهند.

قیمت روغن بنفشه کنجدی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید