مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید نوره اعلی جهت صادرات به ترکیه/(نازل تربن قیمت)

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید نوره اعلی در کارخانهصادرات با کیفیت ترین نوره اعلی به ترکیه
مرجع عرضه نوره اعلی

مرکز تولید نوره اعلی جهت صادرات به ترکیه این محصول را با نازل تربن قیمت از طریق سایت فروشگاه اینترنتی معتبر به فروش می رساند. ترکیه یکی از بازارهای پر رونق نوره اعلی محسوب می شود که عرضه آن با بهترین کیفیت مورد استقبال مردم ترکیه قرار گرفته است.

روش تولید نوره اعلی در کارخانه

روش تولید نوره اعلی در کارخانه به اینصورت است که با دستگاه های نیمه اتوماتیک و به صورت بهداشتی انجام می شود.

ترکیبات نوره اعلی زرنیخ و آهک است که از معادن استخراج و به کارخانه منتقل می شوند.

زرنیخ یک نوع کانی است که از معادن زرشوران تکاب استخراج شده و به صورت ورقه به کارخانه منتقل می شود. زرنیخ از نوع طلایی است که بهترین نوع آن است و در کاخانه توسط دستگاههای آسیاب به صورت پودر نرم در می آوردند. آرسنیک موجود در زرنیخ دست نخورده باقی می ماند.

آهک نیز به صورت سنگ معدن به کارخانه منتقل شده و در ظروف بزرگی قرار می دهند و به آن آب می پاشند به طوریکه در آب شل نشود. سپس به مدت 8 ساعت به آن زمان می دهند. بعد از گذشت این زمان آن را خرد کرده و الک می کنند.

برای تولید نوره اعلی زرنیخ و آهک را با یکدیگر مخلوط می کنند به طوریکه نسبت زرنیخ به آهک به دو صورت یک به شش و یک به دوازده است.

نوره اعلی یک به شش دارای خلوص بالا و خواص درمانی بیشتری است که در زمان 3 الی 5 دقیقه موهای زائد را از روی پوست جدا می کند. در نوره اعلی یک به دوازده نیز زمان موزدایی 10 الی 15 دقیقه می باشد.

بسته بندی نوره اعلی نیز مهم است که در ظروف بهداشتی و عایق به هوادهی و رطوبت و در مقادیر متنوع بسته بندی می شود تا قدرت موزدایی و خواص درمانی آن حفظ شود. نوره اعلی بسیار واکنش پذیر است و باید به درستی نگهداری شود تا خراب نشود و مصرف آن موجب عوارض نشود.

این ظروف به صورت لوله ای قدیم و یکبار مصرف و پلاستیکی می باشد که هر چه کاربردی تر باشد بهتر است یعنی در آن کاردک به منظور مالیدن خمیر و جداسازی موهای زائد گذاشته می شود و تاریخ مصرف و طریقه صحیح مصرف نیز روی آن قید می شود.

سپس از کارخانه به فروشگاه و عطاری های معتبر منتقل می شود تا مشتریان آن را به صورت حضوری یا اینترنتی تهیه کنند.

نوره بسته بندی

صادرات با کیفیت ترین نوره اعلی به ترکیه

صادرات با کیفیت ترین نوره اعلی به ترکیه در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر فراهم شده است که مشتریان در هر مکانی با سفارش اینترنتی آن را با قیمت ارزان و تخفیفات ویژه در بسته بندی های بهداشتی دریافت می کنند.

فروش عمده نوره

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید