مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت و خرید نوره ی طبیعی/ ارسال با باربری

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره ی طبیعی چه ترکیباتی داره؟قیمت یک کیلو نوره ی طبیعی چنده؟
مرجع عرضه نوره اعلی

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با امکان ارسال با باربری و حذف واسطه، قیمت و خرید نوره ی طبیعی برای مشتریان را کاهش داده است. همچنین کیفیت نوره ی طبیعی در خرید آنلاین از نوع اعلی و درجه یک است که با تخفیفات ویژه در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

نوره ی طبیعی چه ترکیباتی داره؟

نوره ی طبیعی ترکیبات آهک و زرنیخ را دارد که هرکدام از معادن استخراج و در کارخانه طی مراحلی به صورت پودری به رنگ زرد استخوانی و سفید در می آید. طبیعت نوره ی طبیعی گرم و خشک است و برای موزدایی و خواص درمانی کاربرد دارد.

زرنیخ موجود در نوره ی طبیعی از معادن زرشوران تکاب تامین می شود که به رنگ های زرد طلائی، قرمز و سبز موجود است که بهترین آن زرنیخ طلائی است. در کارخانه آن را آسیاب کرده و به صورت پودر در ترکیب نوره ی طبیعی به کار می رود.

آهک نیز از معادن به صورت سنگ استخراج شده و در کارخانه آبدیده و الک می شود و در ترکیب نوره ی طبیعی مصرف می شود.

نسبت زرنیخ به آهک در نوره ی طبیعی به دو صورت است یک به شش که زمان موبری در آن 3 تا 5 دقیقه است و یک به دوازده که زمان موبری در آن 10 الی 15 دقیقه است.

دقت داشته باشید که در ترکیب نوره ی طبیعی اصلا اسانس و مواد شیمیایی اضافه نشده است و آرسنیک موجود در زرنیخ نیز دست نخورده باقی می ماند. در غیر انصورت تقلب است و علاوه بر اینکه عوارض دارد خواص درمانی نیز ندارد.

ترکیب نوره ی طبیعی خواص درمانی دارد که به دلیل وجود آرسنیک ضد سودا و ضد سرطان است و در طب سنتی بر مصرف آن هر 15 یکبار تاکید شده است و از مصرف آن در روز جمعه و چهارشنبه نیز منع شده است.

باید در هنگام تهیه نوره ی طبیعی به ترکیبات، روش نگهداری و طریقه صحیح مصرف و تاریخ مصرف روی بسته بندی دقت کنید.

نوره طبیعی بوی ملایم دارد و خمیر آن به رنگ سبز است و خواص درمانی دارد و هیچگونه عوارضی ندارد. بسته بندی آن نیز بهداشتی و ضد هوادهی و رطوبت و گرما است.

پودر موبر واجبی طبیعی

قیمت یک کیلو نوره ی طبیعی چنده؟

قیمت یک کیلو نوره ی طبیعی در فروشگاه اینترنتی معتبر ارزان و مناسب است که در تهیه آن به داشتن کیفیت درجه یک توجه شده است. با خرید و سفارش آنلاین، نوره ی طبیعی در بسته بندی بهداشتی به وزن یک کیلو درب منزل در اسرع وقت ارسال می گردد.

قیمت واجبی اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید