مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه اینترنتی بهترین نوره واجبی اسلامی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوره واجبی اسلامی چه نوع زرنیخی دارد؟با مزایای خرید اینترنتی نوره واجبی اسلامی آشنا شوید
تولیدی بهترین نوره

فروشگاه اینترنتی بهترین نوره واجبی اسلامی در ایران با ارائه محصولی با کیفیت تضمینی به اصلی ترین مرجع خرید برای مشتریان تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید عمده و خرده نوره واجبی اصل تنها کافی است تا از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید.

بهترین نوره واجبی اسلامی چه نوع زرنیخی دارد؟

بهترین نوره واجبی اسلامی چه نوع زرنیخی دارد؟ با توجه به اینکه انواع زرنیخ در طبیعات یافت می شود این پرسش ممکن است در ذهن مشتریان شکل گیرد زیرا همواره به دنبال محصولی اصل و موثر می باشند.

برای آشنایی هر چه بیشتر شما انواع زرنیخ موجود در طبیعت را معرفی می نماییم:

زرنیخ شاخه طلایی:

این کانی ارزشمند بسیار پرکاربرد است و مصارف گوناگونی دارد و به عنوان بهترین نوع زرنیخ شناخته می شود.

زرنیخ شاخه طلایی در ایران هم وجود دارد و از معدن زرشوران تکاب برداشت می شود. این نمونه ها درصد خلوص بالایی دارند و دارای طبع گرم و خشک می باشند.

زرنیخ کلوخی و ورقه ای:

انواع دیگری از زرنیخ در طبیعت یافت می شود که درجه دو بوده و با عنوان زرنیخ کلوخی و ورقه ای شناخته می شود که در مقایسه با زرنیخ شاخه طلایی درصد خلوص پایین تری داشته و طبع آن هم کمی خنک تر می باشد.

زرنیخ سبز:

زرنیخ سبز درجه سه بوده و درصد خلوص پایینی دارد به همین دلیل توصیه می شود تا در ساخت نوره سنتی از این نمونه استفاده نشود.

زرنیخ سبز علاوه بر آن که بوی تند و آزار دهنده ای دارد، حتی اثرگذاری آن نیز بسیار کم می باشد. یعنی برای موبری به زمان طولانی نیاز دارد و باز هم قادر به پاکسازی کامل نخواهد بود.

به طور کلی زرنیخ در نسبت های گوناگونی به کار می رود که نمونه های یک به شش به دلیل درصد خلوص بالایی که دارند، موهای زائد را سریع تر از سطح پوست جدا می کنند.

فروشگاه آنلاین نوره

با مزایای خرید اینترنتی نوره واجبی اسلامی آشنا شوید

با مزایای خرید اینترنتی نوره واجبی اسلامی آشنا شوید تا شما هم به جمع مشتریان فروشگاه آنلاین بپیوندید و خریدی آسان و سریع را تجربه کنید.

با خرید اینترنتی در وقت شما صرفه جویی می شود و می توانید در هر ساعت از شبانه روز که فرصت داشتید، سفارش خرید خود را ثبت کنید.

انواع نوره واجبی اصل به صورت مستقیم در فروشگاه آنلاین عرضه می گردد و شما می توانید محصول را از تولید به مصرف با قیمت بسیار مناسب و استثنایی دریافت کنید.

توجه داشته باشید که در خرید اینترنتی محدودیتی در مقدار سفارش نوره واجبی نخواهید داشت و امکان خرید عمده و خرده برای تان فراهم می باشد.

خرید اینترنتی نوره

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید