مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم سرمه هفت مغز با گردو / ( عمده و خرده )

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با ترکیبات سرمه هفت مغز با گردوتوزیع مستقیم سرمه هفت مغز به تمام استان های کشور

سرمه هفت مغز تولید از بهترین مغز ها به همراه مغز گردو با کیفیت به صورت مستقیم و بی واسطه و در اندازه های عمده و خرده عرضه میگردند. عرضه مستقیم سرمه هفت مغز با گردو ( عمده و خرده ) به صورت آنلاین در سایت هم امکان پذیر میباشد تا افراد از هر استان و هر کجای کشور بتوانند این محصل را سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرند.

آشنایی با ترکیبات سرمه هفت مغز با گردو

سرمه یک ماده آرایشی دارویی است که در زمان های بسیار بسیار دور ساخته شده است. در آن دوره این ماده را کحل مینامیدند و از آن برای زیبایی چشمانشان استفاده میکردند. چندی بعد از تولید این ماده طبیبان و دانشمندان دریافتند که سرمه یا همان کحل خاصیت های دارویی هم دارد و برای چشم بسیار مقوی است.

از این رو سرمه سالیان درازی است که تولید و توزیع و مصرف میشود. داشتن خاصیت های فراوان، طبیعی بودن و از همه مهمتر نداشتن عوارض باعث شده تا سرمه نتنها قدرت مقابله با لوازم های آرایشی عصر نوین را داشته باشد بلکه حتی ترجیح هم داده شود. سرمه ماندگاری بسیار بالا و خوبی دارد که برای آرایش و زیبایی بسیار مناسب است.

سرمه ها از ترکیب مغزِ مغزیجاتی مانند گردو و بادام با مغز قلم گاو تولید میشوند. این ترکیبات باعث بوجود آمدن انواع متفاوتی از سرمه ها شده است. یک دسته سرمه های تک مغز و دیگر دسته سرمه های چند مغزی هستند. سرمه هفت مغز عضوی از دسته سرمه های چند مغزی است.

برای آشنایی با ترکیبات سرمه هفت مغز با گردو میتوانید ادامه این مطلب را بخوانید. سرمه هفت مغز ترکیبی از هفت مغز مختلف به همراه مغز قلم گاو است. ترکیبات سرمه هفت مغز را مغز گردو و بادام شیرین و تلخ و پسته و فندق و بادام هندی تشکیل میدهند.  سرمه هفت مغز خواص بسیار متعدد و کاربرد های فروان دارد که در این مطلب به چند مورد از آنها اشاره خواهد شد.

مصرف سرمه هفت مغز برای چشم باعث تقویت بینایی و جلوگیری از افت قدرت بینایی میشود. همچنین استفاده از این ماده دارویی آرایشی به کاهش سردرد های میگرنی کمک میکند. استفاده مداوم از آن باعث میشود تا چشم در مقابل بیماری های چشمی مانند پیری چشم، تنبلی چشم، آب مروارید، آستیگمات و دیگر بیماری های مربوط به چشم مصون بماند.

توزیع مستقیم سرمه هفت مغز به تمام استان های کشور

توزیع مستقیم سرمه هفت مغز به تمام استان  های کشور در سایت هم صورت میگیرد تا همه افراد از هرجای ایران بتوانند یک محصول با کیفیت و مرغوب بخرند.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید