مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یک کیلو نوره درمانی ارزان قیمت/ (ضد سرطان)

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا نوره درمانی ضد سرطان است؟قیمت یک کیلو نوره درمانی چند است؟

خرید یک کیلو نوره درمانی ارزان قیمت  با خاصیت ضد سرطان در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر فراهم شده است. خریداران محترم با مراجعه به سایت و از طریق سفارش اینترنتی نوره درمانی را با قیمت ارزان و کیفیت درجه یک در بسته بندی های متنوع و بهداشتی درب منزل دریافت می کنند.

 

چرا نوره درمانی ضد سرطان است؟

نوره درمانی ضد سرطان است چون حاوی آهک و زرنیخ آرسنیک دار است که آرسنیک ضد سودا و بلغم است. از آنجائیکه رسوب سودا و بلغم در بدن باعث ایجاد انواع سرطان در بدن می شود، آرسنیک با دفع سودا و بلغم مانع از رسوب آنها در بدن می شود و از این طریق از بروز انواع سرطان در بدن پیشگیری و درمان می کند.

سرطان در اثر اختلال در رشد و عملکرد سلو لهای یکی از اعضای بدن رخ می دهد که پیشرونده است و همه ارگان های بدن را درگیر کرده و ایمنی بدن در برابر انواع عفونت ها از بین می رود. در صورت عدم درمان به موقع و سریع منجر به مرگ می شود. امروزه شیوع سرطان ها به دلیل سبک زندگی، تغذیه نادرست، چاقی و عدم تحرک در حال افزایش است.

مصرف نوره درمانی برای موزدایی باعث می شود آرسنیک از راه پوست جذب شده و با نفوذ به جریان خون سودا و بلغم را دفع کرده و مانع از ابتلا به سرطان پوست شود. همچنین نوره درمانی با نازک و کند کردن رشد موهای زائد تیرگی های پوست را برطرف کرده و پوست را نرم و شفاف می سازد.

نوره درمانی فاقد اسانس و مواد شیمیایی است. بنابراین در ترکیب با آب خمیری سبز رنگ با بوی ملایم تولید می کند که تنفس همین بوی ملایم در فضای بسته باعث پیشگیری و درمان سرطان خون می شود. به صورتی که آرسنیک از طریق تنفس وارد ریه شده و با جذب در خون تجمع سودا و بلغم را دفع می کند.

یکی از سرطان های شایع سرطان پستان در مردان و زنان است که با مصرف نوره درمانی در زیر بغل علاوه بر موزدایی و رفع بوی بد و تیرگی مانع از سرطان پستان می شود. آرسنیک با جذب از راه پوست و نفوذ به گره های لنفاوی رسوب سودا و بلغم را از بین برده و با دفع آنها مانع از ابتلا به سرطان سینه می شود.

بهترین نوره درمانی برای پیشگیری و درمان سرطان یک به شش است که در آن زرنیخ دارای خلوص بالایی است و خواص درمانی بیشتری دارد.

قیمت یک کیلو نوره درمانی چند است؟

قیمت یک کیلو نوره درمانی در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر ارزان و مناسب است به طوریکه با حذف واسطه گری و دلالان نوره درمانی با کیفیت عالی از طریق فروش اینترنتی به آدرس مشتریان در سراسر کشور ارسال می گردد.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید