مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و قیمت سرمه ده مغز / ( خواص و طرز تهیه )

آنچه در این مقاله می خوانید...

سرمه ده مغز چه تاثیری بر چشم دارد ؟قیمت روز سرمه ده مغز چند است؟

سرمه ده مغز تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین مغزیجات با روش هایی که از خاصیت، کیفیت و اصالت سرمه ده مغز حفاظت میکند به صورت اینترنتی در سایت به فروش میرسد. برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت سرمه ده مغز همچنین ( خواص و طرز تهیه ) آن میتوانید به درگاه اینترنتی مراجعه کنید.

سرمه ده مغز چه تاثیری بر چشم دارد ؟

سرمه در زمان قدیم تولید شده و با نام کحل شناخته و توسط مردم مورد استفاده قرار میگرفته است. سرمه نتنها یک ماده آرایشی و زیبایی برای چشم و ابرو و مژه محسوب میشده بلکه به دلیل خاصیت های فراوانی که در خود دارد، به عنوان یک ماده دارویی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین سرمه به دلیل خاصیت های دارویی، طبیعی بودن و نداشتن عوارض مورد استفاده زنان، مردان و حتی کودکان هم قرار میگیرد. با توجه به همین دلایلی که پیش تر گفته شده است، مصرف سرمه یا کحل نتنها کمتر نشده بلکه روز به روز بهتر و بیشتر میشود. البته باید توجه داشت که سرمه با کیفیتی را مصرف کنیم.

سرمه ها به دلیل اینکه از ترکیب مغز، یا مغز های مغزیجات با مغز قلم گاو تولید میشوند انواع متفاوتی دارند. سرمه ها را میتوان به دو گروه کلی تقسیم کرد. سرمه ها تک مغز و سرمه ها چند مغزی. سرمه های تک مغزی از ترکیب تنها یک مغز با مغز قلم گاو تهیه میشود اما سرمه ها چند مغزی از ترکیب چندین مغز با مغز قلم گاو تولید میشود.

سرمه ده مغز یکی از سرمه های چند مغزی است که ترکیباتش را مغزِ فندق، بادام تلخ و شیرین، پسته، گردو، تخم آفتاب گردان، کنجد، زیتون، جوانه گندم و مغز قلم گاو تشکیل داده یکی از بهترین و پر خاصیت ترین سرمه ها است. به دلیل وجود کلسیم و ویتامین های A.B.C  بسیار خاصیت ها دارد و مقوی است.

و اما میرسیم به خواص سرمه ده مغز. سرمه ده مغز چه تاثیری بر چشم دارد؟ سرمه و کشیدن سرمه ده مغز که یکی از بهترین و پر خاصیت ترین سرمه ها است باعث تقویت بینایی و روشن تر شدن چشم میگردد. همچنین مصرف مداوم سرمه باعث این میشود که چشم از بیماری های چشمی و عفونی مصون بماند.

همچنین سرمه برای ابرو و مژه ها هم مفید است و به تقویت و افزایش رشد آنها کمک میکند.

 

قیمت روز سرمه ده مغز چند است؟

برای اطلاع از اینکه قیمت روز سرمه ده مغز چند است؟ کافیست بجای گشتن در بازار ها، به سایت معتبر سر بزنید و از قیمت های سرمه های مختلف آگاه شوید.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید