مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار و قیمت سرمه چهار مغز با ضمانت کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

جایگاه سرمه چهار مغز در طب سنتیاولین فروشنده عمده سرمه چهار مغز

سرمه چهار مغز تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و استفاده از روش های بهینه برای تولید سرمه چهار مغز که باعث میشود تا خواص و اصالت و کیفیت سرمه حفظ و افزایش یابد در سطح کشور عرضه هم میگردد. افرادی که تمایل به خرید سرمه چهار مغز درجه یک هستند میتوانند به سایت مراجعه کنند و محصول مورد نظرشان را خریدار و قیمت سرمه چهار مغز با ضمانت کیفیت را بهم اطلاع یابند.

جایگاه سرمه چهار مغز در طب سنتی

طب سنتی  یکی از روش های درمانی بسیار رایج و پر طرفدار و تائید شده در زمان قدیم بوده است. امروزه هم بسیار کسانی هستند که از طب سنتی و روش های درمانی و دارو هایش استفاده میکنند و به این طب و روش های درمانش اعتماد و علاقه دارند. سرمه یا کحل یک ماده سیاه یا نقره ای رنگ است که از روزگاران قدیم مورد استفاده برای آرایش چشم و مژه و ابرو قرار میگیرفته است و هم توسط مردان و هم توسط زنان و حتی برای کودکان هم مورد استفاده قرار میگرفته. سرمه به دلیل طبیعی بودن و نداشتن عوارض تا امروزه تولید، عرضه و مصرف میشود.

سرمه ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به ترکیبات تشکیل دهنده آنها ازهم تفکیک میشوند. سرمه ها به دو شاخه تقسیم میشوند، بعضی از سرمه ها تک مغزی هستند مانند سرمه مغز بادام و دیگر مغز ها و بعضی از سرمه ها ترکیبی هستند، مانند سرمه های 3 مغز، سرمه های 4 مغز، سرمه های 7 مغز و سرمه 10 مغز. در این مطلب به جایگاه سرمه چهار مغز در طب سنتی میپردازیم.

سرمه 4 مغز یکی از پر خاصیت ترین و پر مصرف ترین سرمه ها بین مردم است. سرمه چهار مغز از ترکیب مغز های پسته، بادام، فندق و قلم گاو تهیه و تولید میشود. سرمه چهار مغز خواص بسیار زیادی هم دارد.

کشیدن سرمه چهار مغز برای چشم باعث تقویت بینایی و جلای چشم میشود و همچنین از بیماری های مربوط به چشم جلوگیری میکند. خواصی که برای مژه دارد هم این است که باعث تقویت مژه ها و کمک به بیشتر شدن و بلند تر شدن آن میکند و برای ابرو هم این خاصیت را دارد که در تقویت و پر پشت تر شدن ابرو ها بسیار موثر است.

اولین فروشنده عمده سرمه چهار مغز

افراد علاقه مند و کسانی که به دنبال خرید عمده سرمه چهار مغز با کیفیت، اصیل و درجه یک هستند میتوانند به سایت اولین فروشنده عمده سرمه چهار مغز مراجعه کنند و با خیالی آسوده از قیمت وکیفیت محصول مورد نظرشان را سفارش دهند.

اولین فروشنده عمده سرمه چهار مغز

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید