مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

حراج عمده پودر موبر طبیعی| تولیدی نوره سنتی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر نوره سنتی بر درمان سرطانمرکز خرید عمده پودر موبر طبیعی
نوره گیاهی

حراج عمده پودر موبر طبیعی آغاز شده است و هم اکنون بهترین فرصت برای خرید عمده و حتی تناژی است. تولیدی نوره سنتی با کیفیت این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت استثنایی عرضه می کند.

تاثیر نوره سنتی بر درمان سرطان

تاثیر نوره سنتی بر درمان سرطان فوق العاده است و تاکنون بسیاری از مبتلایان به این بیماری با مصرف نوره سنتی زرنیخ دار توانسته اند بر سرطان غلبه کنند و یا دست کم از شدت آن بکاهند.

نوره زرنیخ دار حاوی زرنیخ و آهک می باشد. سنگ زرنیخ کاملا طبیعی بوده و انواع مختلفی دارد که بهترین نمونه آن از معدن زرشوران تکاب استخراج می گردد.

زرنیخ شاخه طلایی حاوی آرسنیک است که این ماده خواص دارویی دارد و مقدار اندک آن برای اثرگذاری کافی است.

آرسنیک به قدری ارزشمند می باشد که از آن در تولید دارو های ضد سرطان به کار می برند.

جالب است بدانید که استفاده از زرنیخ در تولید پودر موبر ممنوع اعلام شده است اما بدون وجود این ماده تنها یک محصول موبر ساده در اختیار خواهید داشت که فاقد خواص ضد سرطانی است.

به همین دلیل است که توصیه می گردد از نوره زرنیخ دار با نسبت یک به شش برای درمان بیماری ها استفاده کنید.

با استشمام بوی خمیر نوره طبیعی، آرسنیک از طریق تنفس و ریه ها وارد جریان خون می گردد و سودای بدن را رفع می کند یعنی تمام مواد شیمیایی را از بین برده و بدن را پاکسازی می کند و از این طریق از بروز بیماری سرطان جلوگیری کرده و به درمان آن کمک می نماید.

تاثیر گذاری نوره سنتی بر سرطان به گونه ای است که گفته می شود با هر بار نوره کشی گویی بدن تحت شیمی درمانی طبیعی قرار گرفته است بدون آن که آسیبی ببیند زیرا نوره زرنیخ دار کاملا طبیعی بوده و فاقد مواد افزودنی و شیمیایی مضر می باشد.

نوره سنتی اصل

مرکز خرید عمده پودر موبر طبیعی

مرکز خرید عمده پودر موبر طبیعی این محصول را به صورت فله و بسته بندی در مقادیر زیاد به فروش می رساند و با توجه به تخفیف های ویژه ای که در نظر گرفته است، مشتریان استقبال بسیار خوبی نشان داده اند.

مرکز خرید پودر موبر زرنیخ دار با سال ها تلاش و تجربه همواره محصولی اصل و درجه را به مشتریان تحویل داده است از همین رو اعتماد مراجعه کنندگان جلب شده است و اغلب سفارشات خرید خود را به صورت عمده و تناژی انجام می دهند.

در صورتی که می خواهید نوره سنتی بسته بندی تهیه کنید، باید اعلام نماییم که مقادیر وزنی متفاوتی را در بر می گیرد و خرید ساده و سریع خواهید داشت.

نوره ارزان قیمت

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید